Denní horoskop KOZOROHA na 18. 2. 2022

Kozoroh 18. 2. 2022

Kozorozi, dnes by se mohla projevit žárlivost. To se může týkat milostného vztahu. Žárlivost je často neopodstatněná. Pokud se chcete vyhnout rozčilení, zkuste trochu komunikovat. Rozhodně je čas vyvinout úsilí, abyste nevýhodu proměnili ve výhodu. Silné emoce mohou za určitých okolností pracovat ve váš prospěch. Vášnivé usmíření je lepší než rozzlobené odcizení.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Nebeská atmosféra naznačuje, že máte šanci prozkoumat tu stránku vašeho vztahu, které máte tendenci se co nejvíce vyhýbat. Pokud se setkáte s možností nespokojenosti nebo neshod, obvykle se snažíte změnit téma, abyste se nemuseli zaplést do nepříjemných hádek. Postavit se potížím čelem však ve skutečnosti otevírá cestu k úspěchu.

Práce

Sedět u rýsovacího prkna s plánem v hlavě nepřinese obrovskou podporu. Jakmile se však s tímto plánem skutečně začnete zabývat, podpora se bude ozývat ze všech stran. Udělejte první kroky sami a ostatní vás budou následovat.

Peníze

V tomto týdnu vaše mužská a ženská energie usilují o stejné cíle. Pryč jsou malicherné hádky o to, kdo a jak by měl utrácet peníze. Vaše zadlužení se zmenší, protože svou energii nasměrujete do této oblasti. Mezitím vám vynaložení určitého času a úsilí může přinést nečekané peníze. Jen se ujistěte, že jste si nechali udělat více než jeden odhad, abyste mohli porovnávat.

Zdraví

Pokud jste čekali na chvíli, kdy se pustíte do něčeho, co vyžaduje odvahu nebo kreativitu, teď je ta správná chvíle. S dnešní nebeskou energií můžete pohnout horami. Vyplatí se promyslet si to dopředu a ujistit se o svém rozhodnutí, ale energie a jiskra nebudou tento měsíc důvodem k vašemu váhání. Pamatujte: využijte ji, nebo ji ztratíte. Klíčem k udržení této energie je cvičení.

Přečtěte si také