Denní horoskop KOZOROHA na 19. 2. 2022

Kozoroh 19. 2. 2022

Očekávejte skvělé zprávy týkající se peněz, případně profesního postupu. Možná budete muset ovládnout nutkání plakat radostí, Kozorozi. V jiném duchu by mohl blízký přítel procházet nějakými změnami a mohl by chtít vaši podporu. Nejlépe uděláte, když budete spíše naslouchat než radit. Možná se budete muset ovládat, pokud se situace vymyká veškerému rozumu.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Vztahy vznikají a zanikají, obnovují se a znovu zanikají z mnoha důvodů. Současná konfigurace planet vás nutí dlouze přemýšlet o jednom takovém milostném vztahu, který se již delší dobu přerušuje. Zdá se, že ani jeden z vás se nemůže skutečně rozhodnout, co chce. Možná vám však pomůže, když se nyní rozhodnete, co vlastně od toho druhého potřebujete.

Práce

Vaše celková nálada se změnila z výlučné na inkluzivní, a to je dobře. Díky této změně postoje se vám bude dařit. Otevřete se více myšlenkám tohoto druhu a dosáhnete úspěchu na pracovišti.

Peníze

V tomto týdnu vaše mužská a ženská energie usilují o stejné cíle. Pryč jsou malicherné hádky o to, kdo a jak by měl utrácet peníze. Vaše zadlužení nabere vážný směr dolů, protože svou energii nasměrujete do této oblasti. Mezitím vám vynaložení určitého času a úsilí na váš domov může přinést nečekané peníze. Jen se ujistěte, že jste si nechali udělat více než jeden odhad, abyste mohli porovnávat.

Zdraví

Vaši vysokou energii doplňuje dnešní planetární konjunkce, která je pro tuto emocionální planetu rychlá a živá. Očekávejte proto, že se budete těšit z blízkých osobních vztahů. Díky konverzačnímu talentu a živému zájmu o umění a kulturu bude vaše okolí vzrušující. Nedovolte, aby vás o tento oslnivý okamžik připravila letargie nebo špatná strava. Je načase udržet si energii cvičením a lehkými jídly!

Přečtěte si také