Denní horoskop KOZOROHA na 19. 3. 2023

Kozoroh 19. 3. 2023

Kozorozi, venku je velký svět, který vás láká. Proč si nenaplánovat dobrodružství v daleké zemi? Tvrdě jste pracovali a zasloužíte si odměnu. Pokud si nemůžete vzít volno hned teď, obraťte se alespoň na cestovní kancelář nebo si udělejte průzkum na internetu. Obklopte se letáky a obrázky cizích měst. I když víte, že do nich teď nemůžete cestovat, víte, že se tam brzy dostanete.

Charakteristika znamení Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Astrální konfigurace by vám mohla pomoci vymanit se z obtížné situace ve vztahu způsobem, který podpoří skutečné přátelství. Pokud máte se svou drahou polovičkou potíže, udělejte první krok a buďte upřímní a řekněte jí přesně, co cítíte. Pak si dovolte, abyste oba vyjádřili vše, co skutečně cítíte. Budete příjemně překvapeni tím, co se nyní může odehrát.

Práce

Choďte po slunečné straně ulice. Nyní je čas na to, abyste vědomě pozitivně hodnotili svou kariérní situaci a to, kam směřujete. Najděte způsob, jak převést svou mysl z negativního pohledu na povznášející. Váš postoj je vším.

Peníze

Máte chuť pustit se do nového tvůrčího projektu. Stane se tak a vaše mysl bude stimulována nejrůznějšími zajímavými směry. To se bude týkat také dětí, romantického partnera, členů rodiny a zábavy. Utrácení peněz v těchto oblastech potvrdí vaše místo na světě a odmění veškerou vaši tvrdou práci.

Zdraví

Kdykoli narazíte na energetický blok nebo na překážku, která se zdá být vnější, desetkrát se zhluboka nadechněte a opakujte si tuto mantru: Těší mě objevovat. Když se nad tím zpětně zamyslíte, bloky, se kterými se setkáváme, jsou často plné potenciálu a objevování. Pokud se naučíte užívat si tyto okamžiky zaseknutí pro informace, které vám nakonec mohou dát, získáte cennou dovednost, která tisícinásobně zvýší vaši pohodu.

Přečtěte si také