Denní horoskop KOZOROHA na 19. 7. 2022

Kozoroh 19. 7. 2022

Kozorozi, dnešní den je vhodný k tomu, abyste si něco zařídili. Postarejte se o nepříjemné úkoly, které se hromadí. Máte skvělou příležitost hodně toho dokázat. Lidé se méně zabývají lehkovážnými žvásty a pomluvami než stanovením plánu ke splnění důležitého cíle. Přispějte k tomuto trendu tím, že se začnete vážně zabývat úkoly, které máte před sebou.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Pro romantické vztahy, které jste si na dnešek naplánovali, jsou předpovědi poměrně příznivé. Aspekt ve hře odhaluje harmonické vlivy, které by vás a vaši milovanou osobu mohly buď sblížit, pokud jste trpěli nějakými neúspěchy, nebo vás naopak přivést ke komunikaci s někým, kdo je vám velmi příjemný a snadno s ním vycházíte. Ať už se stane cokoli, budete si to náramně užívat.

Práce

Někdo, koho znáte, se s vámi pravděpodobně pokusí manipulovat. Využívá své moci a šarmu, aby vás přiměl myslet nebo jednat určitým způsobem. Buďte si toho vědomi a zůstaňte věrni svému přesvědčení. Nenechte se vlákat do pasti někoho jiného.

Peníze

Tento týden vás čeká několik výzev, protože se snažíte najít nejlepší přístup pro příští měsíc. Aspekty ovlivňují vaše dluhy a snaží se vás přimět k tomu, abyste je splatili a upustili od dalšího utrácení. Vaším hlavním motivačním faktorem bude nyní rodina a romantický život.

Zdraví

Když máte pocit, že jste na konci svých sil, máte tendenci se od ostatních odpojit. To sice funguje, ale má to i svou stinnou stránku, která nenápadně, ale vážně narušuje vaše zdraví. Když se odpoutáte od druhých, odpoutáte se i od sebe. To vyvolává vlnový efekt v celém vašem těle. Říká vašemu žaludku, že má hlad, i když hlad nemá, říká vám, že máte spát, místo abyste zůstali aktivní a tak dále. Dávat na sebe pozor je klíčové.

Přečtěte si také