Denní horoskop KOZOROHA na 20. 2. 2022

Kozoroh 20. 2. 2022

Kozorozi, dnes se můžete cítit trochu zatížení a možná i rezervovanější než obvykle. Někdo vám může zkazit náladu, ale nenechte se tím rozhodit. Využijte uzemněnou energii dnešního dne k tomu, abyste něco udělali. Máte plné ruce práce s mnoha úkoly, a tak si sedněte a dotáhněte je do konce. Zklidněte svůj nervový systém a vyrovnejte své zběsilé emoce. Uvolněte kofein.

Charakteristika znamení Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Příznivý aspekt dne znamená, že máte před sebou potenciálně nádherný a velmi společenský den. Snažte se být vůči svému partnerovi (současnému nebo budoucímu) trochu asertivnější, místo abyste se jednoduše zaháčkovali a šli s ním tam, kam vám navrhne. Prospělo by vám, kdybyste se sešli se svými vlastními přáteli a účastnili se aktivit, které vycházejí z vašeho nitra.

Práce

Dnes dochází k obrovskému planetárnímu posunu, který připravuje půdu pro následující čtyři týdny. Tento posun vám přinese úžasné příležitosti v oblasti zaměstnání a kariéry. Vaše praktická a fundovaná povaha bude uznána a oceněna.

Peníze

V tomto týdnu vaše mužská a ženská energie usilují o stejné cíle. Pryč jsou malicherné hádky o to, kdo a jak by měl utrácet peníze. Vaše zadlužení nabere vážný směr dolů, protože svou energii nasměrujete do této oblasti. Mezitím vám vynaložení určitého času a úsilí na váš domov může přinést nečekané peníze. Jen se ujistěte, že jste si nechali udělat více než jeden odhad, abyste mohli porovnávat.

Zdraví

Dnešní příznivý aspekt je jako oběd s matkou a oblíbenou tetou nebo s otcem a oblíbeným strýcem. Cítíte se výjimeční, milovaní a spokojení, protože víte, že vše dopadne dobře. Je to skvělý tranzit pro práci na projektech doma, uspořádání pracovního stolu v práci nebo nákupy potřebných věcí. Cítíte se prakticky a zároveň nadšeně. Nenechte si tento nádherný tranzit uniknout: zvyšte svou citlivost vůči této energii cvičením.

Přečtěte si také