Denní horoskop KOZOROHA na 21. 1. 2023

Kozoroh 21. 1. 2023

Vřelé a láskyplné sdělení by dnes mohlo přijít od dlouholetého přítele nebo milostného partnera. To by mohlo být vrcholem vašeho dne, Kozorozi, zejména proto, že dopis nebo zásilka, na kterou už nějakou dobu čekáte, stále nemusí přijít. K vašim dveřím by mohl přijít starší příbuzný nebo soused a chtít s něčím poradit. Obzvláště inspirativní by v této době mohly být děti, protože jste na ně nyní obzvláště naladěni. Užijte si to!

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Astrální vyrovnání je vynikající pro všechny druhy osobních a romantických vztahů. Je to doba, kdy si můžete a měli byste užívat pouta, která vás pojí s vaším milostným zájmem. Pokud máte na obzoru nějaké zvláštní schůzky, budou mít velký úspěch a umožní vám pochopit a přiblížit se skutečné lásce. Jediným problémem je přílišné požitkářství, takže to nepřehánějte.

Práce

Dnes jste nuceni sestoupit z oblak a vyrovnat se s realitou své pracovní situace. Není to tak zlé, jak si myslíte. Nebojte se odpracovat několik solidních hodin, abyste měli práci hotovou. Jste mnohem výkonnější než obvykle.

Peníze

Ve vašem pracovním sektoru se toho děje hodně. Není pochyb o tom, že se vaše práce nedávno dostala do povědomí vašich nadřízených. Pokud ne, podnikněte rázné, ale nenápadné kroky, abyste se ujistili, že to, co děláte, je bráno v potaz. Možná si budete chtít vést záznamy o svých úspěších. Mohlo by se to hodit při příštím hodnocení výkonnosti. Musíte si vytvořit argumenty pro zvýšení platu.

Zdraví

Často vás můžeme slyšet, jak si stěžujete, že nevíte, kterému hlasu naslouchat. Neexistuje žádný správný nebo špatný hlas, ale vy si to, kromě jiných znamení, často myslíte. To je pro vás skutečně hlavní problém: přijmout nejistotu v životě. Abyste v tomto nejistém světě získali jistotu, je důležité uzemnit se důsledným cvičením. Přínos je jak psychický, tak fyzický. Důslednost a disciplína vás osvobodí!

Přečtěte si také