Denní horoskop KOZOROHA na 21. 2. 2022

Kozoroh 21. 2. 2022

Kozorozi, po měsících a možná i letech snažení se vám konečně podaří dosáhnout kariérních a finančních úspěchů. Citová podpora, které se vám dostane od těch, kteří s vámi spolupracují, může být velmi potěšující a pravděpodobně bude trvat dlouho. Pokud se vám líbí to, co děláte, je pravděpodobné, že to budete dělat ještě nějakou dobu. Pokud jste své profesi oddáni, pokračujte v dobré práci.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Postavení planet dnes znamená, že máte šanci napravit škody s někým, kdo vám byl kdysi romanticky blízký, ale cítili jste, že jste mu nějakým způsobem ublížili. Povaha zranění možná ani nebyla tak zlá, ale z nějakého důvodu se cítíte provinile. Využijte tento čas k tomu, abyste začali novou kapitolu ve vašem vztahu a naučili se znovu svobodně smát jeden druhému.

Práce

Váš agresivní drive má nádech fantazie a vytváří dokonalý recept na úspěch. Nebojte se nechat si zdát a zároveň zůstat nohama pevně na zemi. To je vítězná kombinace, která vám bude dobře sloužit.

Peníze

V tomto týdnu vaše mužská a ženská energie usilují o stejné cíle. Pryč jsou malicherné hádky o to, kdo a jak by měl utrácet peníze. Vaše zadlužení nabere vážný směr dolů, protože svou energii nasměrujete do této oblasti. Mezitím vám vynaložení určitého času a úsilí na váš domov může přinést nečekané peníze. Jen se ujistěte, že jste si nechali udělat více než jeden odhad, abyste mohli porovnávat.

Zdraví

Aspekt dne vám dává příležitost zpomalit a podívat se do svého nitra - zda si na to najdete čas, záleží jen na vás. Vědět, jak se cítíte, je velmi důležitým přínosem, i když to není úplně snadné po celou dobu. Ve skutečnosti se můžete setkat s odporem druhých lidí při snaze prozkoumat své pocity. Dobrým způsobem, jak zjistit, co cítíte, je klidná meditace, případně postačí virtuální lekce jógy.

Přečtěte si také