Denní horoskop KOZOROHA na 22. 2. 2022

Kozoroh 22. 2. 2022

Kozorozi, možná dnes nebudete tak veselí jako obvykle. Možná na vás padla sklíčenost. Můžete pochybovat o všem, co se ve vašem životě děje. Bez ohledu na to, jak slibně vypadá kariéra, milostné vztahy nebo finanční záležitosti, myslíte na nejhorší. Dopřejte si dnes něco dobrého. Zajděte si na masáž, odpočiňte si ve vířivce a potírejte a nasávejte pochybovačné nálady. To vám pomůže překonat celý den. Zítra se vrátíte do normálu.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Postavení planet dnes naznačuje, že se posílí jedno konkrétní pouto, ale budete si muset promluvit o tom, co cítíte. Zdá se, že potřebujete probrat něco, z čehož máte při pomyšlení na to docela strach. Stačí však udělat první krok, abyste zjistili, že se vlastně vůbec není čeho bát. Stačí zahájit rozhovor bez obviňování nebo obviňujícího podtextu a budete rádi, že jste své pocity vyjádřili.

Práce

Ne všechny příležitosti, ve které doufáte, se vám naskytnou logickou cestou. Místo toho k vám přicházejí z nečekaných zdrojů. Synchronní události v obchodě s potravinami nebo při přecházení ulice mohou vést k průlomu, ve který doufáte.

Peníze

Možná uvažujete o změně zaměstnání. Aspekty ve vašem domě domova a vnitřních emocí vás v jádru trochu zneklidňují. Možná zjistíte, že byste se raději živili něčím jiným. Nejprve splaťte případné dluhy a pak se pusťte do průzkumu.

Zdraví

Díky tomu, že je nyní nebeská energie tak příznivá, jste schopni vidět něco, co jste dříve vidět nemohli. Máte schopnost vhledu, což platí zejména ve vztazích s přáteli. Filozofie "dělej druhým to, co chceš, aby oni dělali tobě" je dnes zcela použitelná. Chovejte se k druhým tak, jak byste chtěli, aby se chovali k vám, a totéž očekávejte od sebe. Jinými slovy - nezapomeňte se ke svému tělu chovat tak, jako byste byli jeho hostem. Cvičte, dobře jezte a pijte hodně vody.

Přečtěte si také