Denní horoskop KOZOROHA na 23. 2. 2022

Kozoroh 23. 2. 2022

Kozorozi, využijte svou kreativitu, abyste odblokovali emocionální proud. Může to být mocný nástroj. Kreativita je velkou součástí vaší osobnosti, téměř stejně velkou jako komunikace. Vaše emoce jsou s těmito dvěma aspekty propojeny a neustále spolu pod povrchem interagují. Pokud se jedna z nich zablokuje, uvolněte ji tím, že se zaměříte na druhou. Vyjádřete se prostřednictvím tvořivosti a zvažte možnost promluvit si s někým blízkým.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Současná planetární konfigurace může z tohoto dne udělat docela kouzelný den, zejména pokud máte někoho výjimečného, s kým se chystáte na první rande. Atmosféra bude opojně vzrušující, protože začínáte zcela nový a fascinující románek. Budete mít také pocit, že jste na cestě a že se učíte a objevujete mnoho nových úžasných věcí.

Práce

Je pro vás těžké pracovat, když nemáte vše přehledně rozvržené a naplánované. Bohužel tomu tak bude i dnes. Nic z toho, na co jste se připravili, nevyjde tak, jak jste očekávali. Buďte připraveni i na to, na co jste se nepřipravili.

Peníze

Možná uvažujete o změně zaměstnání. Aspekty ve vašem domě domova a vnitřních emocí vás v jádru trochu zneklidňují. Možná zjistíte, že byste se raději živili něčím jiným. Nejprve splaťte případné dluhy a pak se pusťte do průzkumu.

Zdraví

Tranzit dne zvyšuje vaši náklonnost k partnerovi, k dětem, dokonce i k domácím mazlíčkům - vše, co zahrnete láskou, silně pocítí vliv této planetární energie. Nečekejte však, že to bude přijato s velkým díky! Někdy lidé berou to, co jim dáváte, tak, že si říkáte, zda vědí, jak cenné jsou vaše city. Nedovolte, abyste se kvůli tomu cítili uraženě; stačí se o této obavě zmínit a vše bude v pořádku. Nezapomeňte pít hodně vody, abyste si udrželi pružný emocionální stav.

Přečtěte si také