Denní horoskop KOZOROHA na 24. 2. 2022

Kozoroh 24. 2. 2022

Vydat se do něčeho nového a odlišného může být to, co potřebujete, Kozorozi. Vaše osobnost má velmi pevnou a praktickou stránku, ale potřeba vzrušení a dobrodružství bude pravděpodobně stejně silná. Pokud jste v poslední době měli nos na dně, udělejte si volno a užijte si trochu zábavy. Navštivte přítele nebo ještě lépe zajeďte na místo, kde jste ještě nebyli, a prozkoumejte ho.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Někdo, koho jste kdysi znali, se dnes může překvapivě objevit ve vašem životě. Dnešní aspekt naznačuje, že ačkoli to může být trochu překvapivé, zjistíte, že jste se oba od doby, kdy jste se spolu naposledy stýkali, poměrně hodně naučili. To by mohlo vést k obnovení vašeho vztahu, který jste považovali za ukončený.

Práce

Spolupracujte s lidmi, kteří jsou stejně oddaní a zapálení jako vy. Hodně se od nich naučíte a možná si při tom upravíte i svůj vlastní pohled na věc. Myšlenky se volně sdílejí. Pozorně naslouchejte a poučíte se.

Peníze

Možná uvažujete o změně zaměstnání. Aspekty ve vašem domě domova a vnitřních emocí vás v jádru trochu zneklidňují. Možná zjistíte, že byste se raději živili něčím jiným. Nejprve splaťte případné dluhy a pak se pusťte do průzkumu.

Zdraví

Emotivní dny nejsou u vás vzácné, ale tento by mohl být jedním z nich. Pokud máte pocit, že vše konkrétní a pevné je mimo dosah, nezoufejte. Soustřeďte se na svou schopnost poznat, co cítíte, a udělejte si soukromou inventuru toho, jak se vám daří v daném týdnu, období, roce. Není to něco, co by každý snadno zvládl, takže je možné, že byste s tím dnes mohli pomoci i svým přátelům. Dejte se druhým k dispozici a možná při tom najdete svou pevnou půdu pod nohama.

Přečtěte si také