Denní horoskop KOZOROHA na 25. 2. 2022

Kozoroh 25. 2. 2022

Kozorozi, věnujte dnes čas svému zdraví. Odpočíváte dostatečně, jíte správné potraviny, užíváte vitamíny, cvičíte každý den, chodíte k lékaři, když potřebujete, a máte čas na odpočinek? To vše vám pomůže k celoživotnímu zdraví. Prožít dlouhý a zdravý život si přejeme všichni. Začněte se o své tělo starat již nyní.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnešní postavení planet vás vybízí k tomu, abyste šli do extrémů a dělali si, co se vám zlíbí, bez ohledu na to, zda je váš současný milostný zájem z toho nadšený, nebo ne. Omezení běžného denního režimu vám dnes mohou připadat příliš nudná, a tak se rozhodnete dělat něco radikálně odlišného. Ve skutečnosti pro vás může být dobrým nápadem odjet a podniknout něco o samotě.

Práce

Mentální přístup během dopoledne ustoupí mnohem intuitivnějšímu přístupu během odpoledne. Přijměte oba aspekty řešení věcí. Tyto dva kanály učení a chápání vám mohou přinést velký užitek.

Peníze

Možná uvažujete o změně zaměstnání. Možná zjistíte, že byste se raději živili něčím jiným. Nejprve splaťte případné dluhy a pak se pusťte do průzkumu.

Zdraví

Když je spánek dobrý, je dobrý i zbytek života, obecně řečeno. Čas od času je třeba vědomě upravit své spánkové návyky, abychom si kvalitně odpočinuli. Možná budete potřebovat novou postel, možná potřebujete nové polštáře nebo prostěradlao. Snažte se zdokonalit svůj spací prostor. Vše by mělo být takové, jak se vám líbí. Je to jedna z oblastí života, na které by se nemělo šetřit: odpočinek je nejdůležitější.

Přečtěte si také