Denní horoskop KOZOROHA na 26. 2. 2022

Kozoroh 26. 2. 2022

Kozorozi, dnes se může posílit vaše schopnost stát si za svými rozhodnutími a nenechat se ovlivnit druhými. To bude platit zejména v případě, že jste dospěli k řešení, které vyřeší nějaký problém. Ostatní se mohou často snažit vaše rozhodnutí změnit. Možná je to proto, že se jim to podaří, ale ne dnes. Planetární aspekty pracují ve váš prospěch a vy pocítíte novou sílu. Následujte své vlastní srdce.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnes je vhodná doba pro to, abyste se pustili do změn ve svém současném vztahu. Dnešní planetární konjunkce vám dodává sebedůvěru a víru, že můžete udělat vše, co je třeba. Pokud se to týká i prvního rande, pak se budete opravdu dobře bavit a zažijete spoustu legrace a smíchu. Znovu objevíte, jak příjemné je uvolnit se a být sami sebou.

Práce

Přestože jste velmi metodičtí a váš plán je dobře rozvržený, během následujících tří a půl týdne narazíte na několik překážek. Komunikační zádrhele vám ztíží efektivní fungování na pracovišti. Udělejte, co je ve vašich silách.

Peníze

Možná uvažujete o změně zaměstnání. Cítíte se zneklidněně. Možná zjistíte, že byste se raději živili něčím jiným. Nejprve splaťte případné dluhy a pak se pusťte do průzkumu.

Zdraví

Dávejte si pozor, co dnes jíte. Dnešní den není vhodný k tomu, abyste zkoušeli něco nového v oblasti jídla, ani k tomu, abyste se vzdali diety. Je však vhodná doba pro jemné zavedení nové disciplíny týkající se toho, co jíte. Chtěli jste omezit mléčné výrobky nebo začít vyřazovat ze svého jídelníčku zpracovaný cukr? Do toho! Dalším dobrým doporučením je vyhýbat se obzvláště těžkým nebo kořeněným jídlům.

Přečtěte si také