Denní horoskop KOZOROHA na 28. 2. 2022

Kozoroh 28. 2. 2022

Kozorozi, nedělejte si dnes starosti s produktivitou. Díky vysoké energii, kterou poskytují planetární aspekty, to může být jeden z nejvýkonnějších dnů za dlouhou dobu. Skopněte paty a jděte, jděte, jděte. Věci budou hotové během chvilky, a to ještě s nějakou rezervou. Pokud máte nějakého tvůrčího koníčka, s chutí se mu věnujte. Bude se vám to vyplácet.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnešní planetární konjunkce naznačuje, že i vy můžete být překvapeni dnešním vývojem událostí. Nečekané setkání může být přesně tím tonikem, které váš milostný život potřebuje, aby se znovu postavil na nohy. Ačkoli dotyčná osoba bude jistě jedinečná ve více ohledech, je třeba říci, že vy jste také. Vy dva byste spolu mohli tvořit nádhernou hudbu.

Práce

Někdo na vás bude vyvíjet nátlak, abyste něco vyřídili mimořádně rychle. Zpočátku vás tento požadavek rozzlobí. Vaše tempo bude mnohem pomalejší a vyrovnanější. Buďte vstřícní. Rychlost se dočká většího uznání než kvalita.

Peníze

Možná uvažujete o změně zaměstnání. Aspekty ve vašem domě domova a vnitřních emocí vás v jádru trochu zneklidňují. Možná zjistíte, že byste se raději živili něčím jiným. Nejprve splaťte případné dluhy a pak se pusťte do průzkumu.

Zdraví

Pokud chcete otěhotnět, nebo pokud chcete někoho oplodnit, je dnešní den velmi pravděpodobný! Na jiné úrovni to může znamenat, že vaše intuice funguje na vysoké úrovni. Jiný způsob, jak to vyjádřit, je: důvěřujte svému instinktu. Vše výše uvedené platí pro váš pocit, že závazky, které dnes přijímáte, musíte brát vážně. Je to také dobrý den pro to, abyste se věnovali dětem, pokud nějaké máte.

Přečtěte si také