Denní horoskop KOZOROHA na 6. 3. 2022

Kozoroh 6. 3. 2022

Nadšení pro duchovní a metafyzická studia by vás mohlo přivést k optimistickému pohledu do budoucnosti. Vaše fyzická energie je vysoká, Kozorozi, a to naznačuje, že chcete vyzkoušet jógu, tai-či nebo jinou disciplínu, která kombinuje fyzické cvičení s rozvojem psychických a duchovních schopností. Přátelé by se k vám mohli chtít při této činnosti připojit. Nechte vnuknutí plynout a zapište si je.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnešní planetární konjunkce vás vybízí k dalekým cestám za způsobem, jak nahlédnout na nedávnou vztahovou katastrofu v novém světle. I když je naprosto nezbytné dopřát si čas, abyste se s tím vyrovnali, nemá smysl se tlouct do hlavy nebo se cítit tak špatně, že přemýšlíte, zda se ještě někdy odvážíte znovu navázat vztah. Pomůže vám podívat se na tuto událost v novém světle.

Práce

Váš pevný, praktický a konkrétní plán je otřesen něčím nečekaným. Ve vzduchu je cítit strnulost, která vám ztěžuje pohybovat se podle plánu. V informacích, které přicházejí, spatřujte moudrost, nikoliv rozčilení.

Peníze

Váš vztahový sektor je zvýrazněn, což znamená, že můžete být v pokušení více se stýkat s lidmi, poznávat nové lidi a rozvíjet stávající vztahy s ostatními. Můžete však být také v pokušení se nyní přestěhovat nebo prodat nějakou nemovitost s menším ziskem, jen abyste se dostali ven. Postupujte pomalu, abyste později svého rozhodnutí nelitovali.

Zdraví

Dnešní astrální energie vám dává možnost nahlédnout své nejhlubší ideály a hodnoty. Tento druh vhledu je cenný zejména pro někoho, kdo je až příliš připraven pomáhat druhým uskutečňovat jejich sny. Určitě vám prospěje nějaký čas strávený v klidu zkoumáním toho, na čem vám skutečně záleží. Neváhejte si projít své oblíbené internetové knihkupectví a podívat se, co vás zaujme. Stejně tak se pokud možno projděte uličkami svého oblíbeného obchodu se zdravou výživou a zjistěte, k čemu přirozeně tíhnete, a pak to dnes použijte v jídle.

Přečtěte si také