Denní horoskop KOZOROHA na 6. 9. 2022

Kozoroh 6. 9. 2022

Kozorozi, zvažte dnes rozhovor s dobrým přítelem. Nedovolte, aby vám vaše pýcha bránila získat podporu a pomoc, kterou potřebujete. Pokud jste udělali chybu nebo se obáváte, že jste udělali něco špatně, nechoďte kolem sebe s pocitem viny. Posaďte se s důvěrníkem nad šálkem kávy a svěřte se s tím, co se děje. Nezapomeňte, že v podobné situaci se někdy ocitne každý.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnes budete mít odvahu podívat se na něco, co vám možná už nějakou dobu vrtá hlavou a týká se osoby, která je vám nejbližší. Ne že byste to stejně mohli ignorovat – pravda vám totiž bude pravděpodobně přímo na očích, ať už se vám to líbí, nebo ne. Co vás ale nemusí těšit, je to, že jste nuceni se s ní konfrontovat.

Práce

Odpověď máte přímo před očima. S největší pravděpodobností jste nečekali, že odpověď bude tak jednoduchá, a tak jste ji opomněli vnímat jako možné řešení. Nemusíte vymýšlet žádné divoké plány, abyste odhalili jednoduchou pravdu.

Peníze

Rádi se věnujete duchovním a metafyzickým tématům. Mohli byste si to dokonce zvolit jako profesní dráhu a rozvíjet své schopnosti. Nyní by vaše duchovní nebo psychické schopnosti mohly získat náhlý impuls. Jelikož astrální aktivita ovlivňuje vaše učení, cestování a metafyziku, mohli byste vést zájezdy po duchovních místech celého světa nebo se o své znalosti podělit prostřednictvím vyučování.

Zdraví

Možná dnes budete bojovat o převahu, protože energie může být poměrně napjatá. Je to něco podobného, jako když se rodiče hádají a děti jsou odkázány samy na sebe. Jste docela schopni udělat pro sebe to, co potřebujete: jíst tři zdravá jídla, mít trochu pohybu a nenamáhat se s vybíráním po druhých. Den však bude po všech stránkách lepší, pokud se vám podaří někdy podniknout něco zábavného.

Přečtěte si také