Denní horoskop KOZOROHA na 6. 9. 2022

Kozoroh 6. 9. 2022

Kozorozi, zvažte dnes rozhovor s dobrým přítelem. Nedovolte, aby vám vaše pýcha bránila získat podporu a pomoc, kterou potřebujete. Pokud jste udělali chybu nebo se obáváte, že jste udělali něco špatně, nechoďte kolem sebe s pocitem viny. Posaďte se s důvěrníkem nad šálkem kávy a svěřte se s tím, co se děje. Nezapomeňte, že v podobné situaci se někdy ocitne každý.

Charakteristika znamení Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnes budete mít odvahu podívat se na něco, co vám možná už nějakou dobu vrtá hlavou a týká se osoby, která je vám nejbližší. Ne že byste to stejně mohli ignorovat – pravda vám totiž bude pravděpodobně přímo na očích, ať už se vám to líbí, nebo ne. Co vás ale nemusí těšit, je to, že jste nuceni se s ní konfrontovat.

Práce

Odpověď máte přímo před očima. S největší pravděpodobností jste nečekali, že odpověď bude tak jednoduchá, a tak jste ji opomněli vnímat jako možné řešení. Nemusíte vymýšlet žádné divoké plány, abyste odhalili jednoduchou pravdu.

Peníze

Rádi se věnujete duchovním a metafyzickým tématům. Mohli byste si to dokonce zvolit jako profesní dráhu a rozvíjet své schopnosti. Nyní by vaše duchovní nebo psychické schopnosti mohly získat náhlý impuls. Jelikož astrální aktivita ovlivňuje vaše učení, cestování a metafyziku, mohli byste vést zájezdy po duchovních místech celého světa nebo se o své znalosti podělit prostřednictvím vyučování.

Zdraví

Možná dnes budete bojovat o převahu, protože energie může být poměrně napjatá. Je to něco podobného, jako když se rodiče hádají a děti jsou odkázány samy na sebe. Jste docela schopni udělat pro sebe to, co potřebujete: jíst tři zdravá jídla, mít trochu pohybu a nenamáhat se s vybíráním po druhých. Den však bude po všech stránkách lepší, pokud se vám podaří někdy podniknout něco zábavného.

Přečtěte si také