Denní horoskop LVA na 10. 2. 2022

Lev 10. 2. 2022

Dnes byste se mohli zúčastnit více než jedné společenské akce, Lve. Pravděpodobně tam budou i někteří vaši profesní kolegové. Rozhovory se budou týkat především rozvoje podnikání a ekonomiky obecně. Ze společenských kontaktů s dalšími lidmi z vašeho oboru by mohlo vzejít mnoho užitečných informací. Vše si zapište. Budete si je chtít zapamatovat, abyste je mohli později využít.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnes budete muset zapudit všechny své obvyklé způsoby, jak svému partnerovi (současnému nebo budoucímu) sdělit, jak moc vám na něm záleží, a najít způsob, jak to udělat, abyste skutečně upoutali jeho pozornost. Čím originálnější, tím lepší. Nejde o to, že by vás neslyšeli, ale je třeba je zaskočit, aby si uvědomili, že to, co jim neustále opakujete, je naprostá pravda.

Práce

Vaším úkolem je přesvědčit někoho o nové, rozsáhlé myšlence. Největší konfliktní bod pramení z toho, že osoba, se kterou zápasíte, je velmi nervózní z odklonu od normy. Využijte svého šarmu a sebedůvěry, abyste zvítězili.

Peníze

Tento týden zvažujete nový plán, který vám zajistí dlouhodobé finanční zabezpečení. Zjišťujete, kdo jsou vaši skuteční přátelé. Někteří z nich se možná vykašlou na to, že už nejste ozdobou večírku, ale to nevadí. Snaha udělat druhým radost by mohla vyústit pouze ve větší dluhy tam, kde by jich mělo být méně. Nejprve uspokojte své vlastní potřeby a pak pomáhejte ostatním.

Zdraví

Musíte věnovat pozornost svým kostem. Jak se cítí vaše kosti? Existuje mnoho způsobů, jak vyživovat svůj kosterní systém: jedním z nich je vápník. Hloubková masáž a chiropraktika, pokud je to možné, jsou dalšími způsoby, jak vyživovat kosti. Stimulují průtok krve a jakoby promazávají klouby tím, že věnují pozornost nervovým zakončením v pojivových tkáních spojujících kosti a maso. Pokud se chcete cítit lépe propojeni se svými kostmi, vyzkoušejte pro změnu jednu z těchto metod!

Přečtěte si také