Denní horoskop LVA na 11. 2. 2022

Lev 11. 2. 2022

Některé živé a zajímavé sny by mohly vyvolat spoustu potlačených vzpomínek a donutit vás, abyste se s nimi konfrontovali. To by mohlo být trochu znepokojivé, Lve, ale přesto pozitivní. Mohly by se odstranit psychologické překážky bránící finančnímu úspěchu a romantickému štěstí, což by mohlo změnit váš život. Je životně důležité, abyste si zapsali své sny. Nebudete si je chtít nechat ujít.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Vyzýváme vás, abyste oslovili a podpořili svého partnera (současného nebo budoucího) v období přechodu. Vztahy zůstávají živé, pokud jsou schopny procházet obdobími změn a proměn. Stejně tak se váš vztah posune na zcela novou úroveň, pokud dokážete milované osobě pomoci oslovit ji a vyjádřit určité potřeby a pocity. Oba z toho budete mít mnohem větší prospěch, než si dokážete představit.

Práce

Budete oceněni a uznáni za veškerou tvrdou práci, kterou odvádíte. Pochvala bude přicházet ze všech stran a určitě je to dobrý pocit. Toto uznání jste si zasloužili, takže se klidně po většinu dne vyhřívejte v záři reflektorů. Práci nechte na ostatních.

Peníze

Tento týden zvažujete nový plán, který vám zajistí dlouhodobé finanční zabezpečení. Zjišťujete, kdo jsou vaši skuteční přátelé. Někteří z nich se možná vykašlou na to, že už nejste ozdobou večírku, ale to nevadí. Snaha udělat druhým radost by mohla vyústit pouze ve větší dluhy tam, kde by jich mělo být méně. Nejprve uspokojte své vlastní potřeby a pak pomáhejte ostatním.

Zdraví

Během současného tranzitu budete tento týden pociťovat neobvyklé a pozitivní impulsy. Nové způsoby, jak dělat běžné věci, vás budou motivovat k tomu, abyste se prosadili a rozšířili si obzory. Zkuste tuto energii uplatnit ve svém jídelníčku tím, že se poohlédnete po zdravých receptech, které využívají ingredience, k nimž obvykle nemáte chuť přistupovat. Pokud tak učiníte, budete si jídlo ještě více vychutnávat. Zkuste si například místo masa připravit jídlo z tofu. Místo smetany do kávy zkuste sójové mléko.

Přečtěte si také