Denní horoskop LVA na 12. 2. 2022

Lev 12. 2. 2022

Dnes se po vás může chtít, abyste si vybrali mezi starým a novým, Lve. Jako by lidé nějakým způsobem protestovali a vy jste byli vyzváni, abyste se přidali do řad těch, kteří si přejí změnu. Ujistěte se, že jste poctivě posoudili všechny dostupné informace, než situaci automaticky odmítnete jako hloupost.

Charakteristika znamení Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Možná se rozhodnete vyjevit své city někomu výjimečnému a ukázat mu, jak hluboce vám na něm záleží. I když jste obvykle poměrně zdrženliví, budete se cítit inspirováni k tomu, abyste tentokrát podnikli něco víc, abyste byli vyslyšeni a pochopeni.

Práce

Štěstí máte na dosah ruky. Využijte všech úžasných příležitostí, které máte nyní k dispozici. Není čas na to, abyste seděli a litovali se.

Peníze

Tento týden zvažujete nový plán, který vám zajistí dlouhodobé finanční zabezpečení, díky kterému můžete pomoci i ostatním, kteří to potřebují. Ujistěte se ale, kdo jsou vaši skuteční přátelé. Snaha udělat druhým radost by mohla vyústit pouze ve větší dluhy tam, kde by jich mělo být méně. Nejprve uspokojte své vlastní potřeby a pak pomáhejte ostatním.

Zdraví

Dopřejte si pravidelné cvičení jógy, které uzemní vaši energii a posílí vaši sílu. Jen tak můžete využít pozitivní energii, která je všude kolem vás, a posílit díky ní své zdraví.

Přečtěte si také