Denní horoskop LVA na 12. 2. 2023

Lev 12. 2. 2023

Trocha cizí kultury by mohla být tím, co právě teď potřebujete, abyste si to trochu okořenili, Lvi. Je možné, že necítíte příliš silné spojení s okolím. Možná toužíte roztáhnout křídla a prozkoumat svou svobodu. Začněte v malém, ale myslete ve velkém. Vyjděte ze zajetých kolejí a více se věnujte objevování na vlastní pěst. V tomto dni je cítit střízlivost a disciplína, což by vám mohlo pomoci realisticky se zamyslet nad svou situací a nad tím, kam se chcete dostat.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Možná se dnes cítíte trochu omezeni nebo limitováni postojem milované osoby. To však nemusí být až tak špatné, protože v poslední době jste možná také chovali jedno nebo dvě nereálná očekávání, která se prostě nenaplnila. Uvědomit si to může být trochu bolestivé, ale může to být také velmi osvobozující, když dokážete přijmout svůj život takový, jaký je.

Práce

Lidé vás dnes budou opěvovat, a to právem. Jste skvělým přínosem na pracovišti. I když nejste zrovna nejpracovitější, jste kreativní, umělečtí a mimořádně dobře umíte komunikovat s ostatními.

Peníze

Existují určitá omezení a limity pro vaši schopnost učit se a vyučovat a také cestovat. Ačkoli se možná těšíte na to, až se rozjedete, nemá smysl s tímto vlivem bojovat. Dobrou zprávou je, že existují i příznivé aspekty. Jsou to vaši přátelé, společenské kontakty, známí a kolegové, kteří podpoří vaše úsilí v práci i v peněžním životě. Poskytnou vám vítané rozptýlení, dokud se věci neotevřou.

Zdraví

Dnešní aspekt vám pomůže uvědomit si, co potřebujete  základní věci, jako je jídlo, spánek a láska. Pokud se vám některé z těchto věcí nedostává nebo se vám jí dostává příliš mnoho, pak to během současného tranzitu poznáte. Mohou se objevit výzvy, s nimiž se budete muset vypořádat a které se vám zpočátku budou zdát frustrující, ale po počátečním šoku vám prospěje vědomí, že jste se s problémem vypořádali.

Přečtěte si také