Denní horoskop LVA na 12. 3. 2022

Lev 12. 3. 2022

Dnes se můžete cítit poněkud introspektivní, Lvi, a rozhodně se vymykáte zběsilému tempu ostatních. Jste přemýšlivý člověk s hlubokým duchovním přesvědčením. Je pochopitelné, že se někdy můžete cítit znechuceni vším tím konzumem a okázalou spotřebou, která naplňuje společnost. Snažte se tím nenechat se strhnout. Zkuste se místo toho zaměřit na důvody, proč jste šťastní.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Vzhledem k příznivým tranzitům planet by bylo dobré se dnes vydat do říše fantazie. Často zabředáváme do každodenní rutiny a zapomínáme se dívat na hvězdy nebo ocenit krásu západu slunce. Vezměte svůj milostný zájem někam na výjimečné místo, abyste se opět dostali do kontaktu s majestátností noční oblohy nebo nádherou jiného úsvitu.

Práce

Přeje vám hodně štěstí. Když prší, tak leje, a dnes se na vás valí ze všech stran. Následujte své srdce a budete vedeni přímo k příležitostem a úspěchu, na které jste čekali. Teď je váš čas zazářit.

Peníze

Aspekty ovlivňují váš dům výuky, učení, cestování a práva a ukazují, že je vhodná doba pro doplnění vašich dovedností. Můžete také zjistit, že soudní spory mohou být přínosem pro vaše finanční výsledky, pokud jste se s někým nepohodli. Zatím se chovejte k ostatním tak, jak byste chtěli, aby se chovali k vám.

Zdraví

Současná astrální konfigurace vám dává další sílu k tomu, abyste se podívali dovnitř a zhodnotili své zdravotní návyky a zjistili, zda vám slouží, nebo ne. Zaujměte postoj zkoumání, ale pozastavte se nad odsuzováním. Co vaše strava potřebuje, aby se zlepšila vaše celková pohoda? Velké množství pitné vody? Více čerstvého ovoce a zeleniny? Více minerálů, více vitamínů? Naslouchejte tomu, co se vám vaše tělo snaží sdělit. V poznání je síla!

Přečtěte si také