Denní horoskop LVA na 13. 2. 2022

Lev 13. 2. 2022

Může vás trápit neklid, a to až do té míry, že nebudete schopni udělat vůbec nic. Pokud cítíte, že se vám to děje, přestaňte cokoli dělat a dejte si pauzu. Vaše práce nestojí za to, abyste obětovali své duševní zdraví. Zvažte návštěvu lázní nebo zavolejte kamarádovi, který má horkou vanu, a naložte se do horké vody. Dopřejte si relax!

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Podle hvězd zažijete dobrodružství s vaším partnerem. A je jedno, jestli máte nový vztah nebo už nějakou dobu trvá. Oba máte zajímavé cíle, na kterých můžete pracovat, zejména pokud vás tyto cíle rozvíjejí vaše schopnosti nebo talent. Cokoli, co společně vytvoříte, posílí pouto, které mezi vámi je.

Práce

Neslibujte, pokud to nemůžete splnit. Lidé chtějí vidět pádné důkazy, ne jen řeči. Nyní je čas vložit konat skutky. Pokud nedokážete ostatním přesvědčit, že jste schopni dostát svému slovu, ztratíte jejich obrovskou podporu.

Peníze

Máte nový plán, který vám zajistí dlouhodobé finanční zabezpečení. Postupně zjišťujete, kdo jsou vaši skuteční přátelé. Někteří z nich na vás možná vykašlou na to, protože už nejste ozdobou večírku, ale to nevadí. Snaha udělat druhým radost by se vám mohla vymstít. Nejprve uspokojte své vlastní potřeby a pak teprve pomáhejte ostatním.

Zdraví

Následující dny odhalíte vaše zdravotní problémy. Poznáte také vaší osobní sílu. Toto náročné období vás ale velice posílí. Dávejte si pozor na dramatické okamžiky. Abyste neztratili rovnováhu, dodržujte režim - zejména cvičení!

Přečtěte si také