Denní horoskop LVA na 14. 2. 2022

Lev 14. 2. 2022

Největší nebezpečí Lvy čeká překvapivě ze strany blízkého přítele, který se dostane do finančních problémů a hodí na vás všechny své starosti. Zpočátku tak nebudete příliš ochotní s ním soucítit. Svůj počáteční odpor však překonáte, uvědomíte si, že váš kamarád spíše než kritiku potřebuje řešení a především někoho, kdo mu bude naslouchat.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Současná planetární konstelace nahrává tomu, abyste se podívali na osoby, se kterými jste navázali blízké vztahy. Zvažte, zda vás skutečně podporují v tom, abyste byli více sami sebou, nebo zda vám naopak brání v rozletu. Pokud zjistíte, že druhá možnost sedí k vašemu partnerovi, možná je na čase popřemýšlet o tom, jestli život s ním dává smysl.

Práce

Někdo z kolegů vám může říct do očí tvrdá slova, která se vás mohou významně dotknout. Pokuste se ale zcela nepodlehnout emocím, zachovat si zdravý rozum a uvědomit si, že ve skutečnosti se vám tato osoba snaží pomoci. Zvolte raději spolupráci s ní, než abyste ji automaticky brali jako nepřítele.

Peníze

Finanční oblast se bude nést spíše v duchu nových plánů, jak se zabezpečit do budoucna, než abyste se drželi hesla Risk je zisk. Budete si oťukávat své okolí a zjišťovat, komu můžete věřit a komu až tolik ne. A bude to dobře. Je čas, abyste konečně dali přednost svým potřebám před neustálou snahou zavděčit se ostatním.

Zdraví

Jestli vás dlouho láká vyzkoušet si nové pohybové aktivity, udělejte to teď, nebo nikdy. Zaměřte se především na ty, které můžete absolvovat s přáteli, nebo i s cizími lidmi, kteří vašimi kamarády díky společnému sportu teprve stanou. Můžete se třeba společně přihlásit na běh pro dobrou věc nebo naplánovat výlet na kolech. Můžete se spolehnout, že strávíte produktivní čas se skvělými lidmi, kteří si stejně jako vy nadevše váží zdraví a přátelství.

Přečtěte si také