Denní horoskop LVA na 15. 2. 2022

Lev 15. 2. 2022

Vaše srdce dnes bije mimořádně silně, Lve, ale možná se zdá, že to nikdo kromě vás neví. Možná máte pocit, že do energie dneška příliš nezapadáte. Neshazujte se kvůli tomu. Uvědomte si, že ne všechno půjde podle vašich plánů. Nechte věci, aby přišly samy. Neočekávané se určitě stane, takže se nesnažte bránit blížící se změně.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Ačkoli jste velmi přízemní, někdy se dokážete vyjadřovat velmi suše. Mluvit o svých pocitech může být něco, co se snažíte co nejrychleji dostat pryč. Současný astrální aspekt vás vybízí k tomu, abyste při rozhovorech se svou láskou vložili do svého hlasu trochu více ohně a originality.

Práce

Spojování lidí je jednou z vašich silných stránek. Využijte této schopnosti. Týmová práce je důležitým tématem dne, takže pokud dokážete s tímto cílem souznít, získáte si přízeň všech kolem sebe. Úspěch je na dosah ruky.

Peníze

Vaše normálně cílevědomé já bude muset tento týden ustoupit do pozadí vaší tvůrčí stránce. V současné firmě budete požádáni, abyste se posunuli na pozici s větší autoritou, a možná budete potřebovat čas, abyste se rozhodli, zda je to to, co opravdu chcete. Ačkoli je s tím spojen vyšší plat, může vás to zavést směrem, který zbrzdí váš růst.

Zdraví

Postavení planet dnes posiluje vaše odhodlání něco udělat. Namiřte šíp přesně tam, kam chcete, ale nepouštějte ho z ruky příliš brzy. Váš cíl je tímto tranzitem podporován, ale vaše dychtivost po dobrém konci věcí by mohla způsobit předčasné soudy. Využijte svého odhodlání a soustředění spíše k dokončení již započatých úkolů, než k začínání nových. Užívejte si uspokojení z toho, že děláte to, co je pro vaše tělo správné: cvičte, dobře jezte a pijte dostatečné množství vody.

Přečtěte si také