Denní horoskop LVA na 16. 2. 2022

Lev 16. 2. 2022

Vzpomínky z vaší dávné minulosti by se dnes mohly znovu vynořit, Lve. Možná se budete divit, proč na ně najednou myslíte, ale pravděpodobně představují uvolnění starých citových zábran, které vás brzdily. V polovině odpoledne byste se měli cítit soustředěnější, odhodlanější a připraveni pustit se do čehokoli. Tento den je rozhodně vhodný pro zahájení nového projektu nebo dokončení starého.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Aspekt dne znamená, že možná budete chtít vnést trochu vzrušení do toho, co se stalo standardní rutinou v rámci současného vztahu. O tom, jak to udělat, můžete dlouho přemýšlet, i když přemýšlení také není řešením. Možná potřebujete vyrazit ven a dělat něco jiného, něco, co vám oběma umožní se znovu zasmát a najít radost ze života.

Práce

Vesmírná energie způsobí ve vaší práci velké otřesy, ale to vám nevadí. Viděli jste, jak se napětí rodí, a jste na něj připraveni. Navíc z transformace, která pravděpodobně nastane, budete nakonec docela dobře těžit.

Peníze

Vaše normálně cílevědomé já bude muset tento týden ustoupit vaší tvůrčí stránce. V současné firmě budete požádáni, abyste se posunuli na pozici s větší autoritou, a možná budete potřebovat čas, abyste se rozhodli, zda je to to, co opravdu chcete. Ačkoli je s tím spojen vyšší plat, může vás to zavést směrem, který zbrzdí váš růst. Dávejte si pozor na výsledek.

Zdraví

Tento aspekt dne udržuje všechny ve střehu, protože v tomto období není tak snadné komunikovat. Pokud má něco propadnout v komunikaci, stane se tak pravděpodobně během tohoto tranzitu. V přátelských nebo pracovních vztazích (na rozdíl od blízkých vztahů mezi čtyřma očima) můžete narazit na něco znepokojivého. Zůstaňte v kurzu a zaměřte se na sebe a svůj zdravotní režim.

Přečtěte si také