Denní horoskop LVA na 16. 3. 2023

Lev 16. 3. 2023

Intenzivní práce, kterou jste v minulosti vykonali a na kterou jste možná zapomněli, by mohla upoutat pozornost někoho z vedení, Lvi. Za tuto práci byste dnes mohli dostat dlouho očekávanou odměnu. Rozhodně by to mělo být velmi příjemné a vítané překvapení. Mohlo by vám to na chvíli zamotat hlavu. Vraťte se zpátky na zem a pak vyrazte slavit.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnešní postavení planet vás nabádá, abyste si dvakrát rozmysleli, zda učiníte zásadní rozhodnutí týkající se blízkého vztahu. V tuto chvíli možná nemáte všechna potřebná fakta, i když si myslíte, že znáte důvod, proč chcete, aby věci byly jinak. Nenechte se oklamat, protože by bylo lepší odvést pozornost od tématu a nechat odpověď vyplynout na povrch.

Práce

Máte pocit, že jste narazili na zeď kvůli konfliktu, který vám brání pokročit ve vašem plánu. Doufali jste, že budete dál, než jste. Snažte se na sebe nebýt příliš přísní. Vezměte tyto nové faktory v úvahu a přeorganizujte se.

Peníze

Možná se nyní cítíte trochu nevyrovnaní. Zvýrazněny jsou domov a vnitřní emoce, takže můžete zjistit, že vám chybí sebedůvěra nebo stabilní základna, ze které byste mohli vycházet. Protože se tam věci mění, vaše sny explodují nejrůznějšími podivnými obrazy a znameními. Cvičte se v trpělivosti se svým podvědomím. Snaží se vám sdělit něco, co časem přinese hojnost.

Zdraví

Možná cítíte určitý tlak, abyste měli vše vyřešené. Ale pamatujte, že nikdo nikdy nemá všechno vyřešené. Pamatujte na přísloví: Chybovat je lidské, odpouštět božské. To neznamená jen odpuštění druhým  musíte se naučit ocenit svou vlastní schopnost odpustit sami sobě. Odsuzování vám zabrání naslouchat vlastní intuici. Mezi vaše základní potřeby patří dobře jíst, dostatečně odpočívat a cvičit. Se všemi třemi body začněte ještě dnes.

Přečtěte si také