Denní horoskop LVA na 17. 2. 2022

Lev 17. 2. 2022

Přítel by mohl být v depresi a potřebovat vaši radu, Lve. Některé dlouholeté a vytoužené cíle, na kterých jste pracovali, by mohly být dočasně zablokovány, což ve vás vyvolá otázku, zda se někdy podaří je uskutečnit. Neztrácejte čas propadáním negativním myšlenkám. Zhodnoťte, co je třeba udělat, a udělejte to. Jedná se pouze o dočasnou situaci. Dostanete se z ní, ale záleží jen na vás, jak rychle.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Postavení planet vám ztěžuje rozhodování. Na jedné straně se cítíte celí rozpálení vášní, zatímco na druhé straně si nejste tak jistí, že to bude skutečně tak dobré, když na to přijde. Možná bude nejlepší, když toto rozhodnutí učiníte jindy.

Práce

Snažte se dnes příliš nespoléhat na elektronické přístroje a zařízení. Informace pocházející z počítačů nemusí být zcela pravdivé. Je možné, že takové věci vám řeknou určitou stránku věci, ale nemohou vám poskytnout celý obraz.

Peníze

Vaše normálně cílevědomé já bude muset tento týden ustoupit vaší tvůrčí stránce. V současné firmě budete požádáni, abyste se posunuli na pozici s větší autoritou, a možná budete potřebovat čas, abyste se rozhodli, zda je to to, co opravdu chcete. Ačkoli je s tím spojen vyšší plat, může vás to zavést směrem, který zbrzdí váš růst. Dejte si pozor na rozhodnutí.

Zdraví

Dnešní postavení planet vám dává šanci zjistit, co si myslíte o citových skutečnostech, které ne vždy vyplouvají na povrch. Nemůžete vždy vědět, co cítíte, pokud si nedáte čas na rozmyšlenou. A všichni víme, že jste často příliš v pohybu (nebo příliš zapojeni do problémů jiných lidí), než abyste se na sebe pozorně podívali. Zkuste si alespoň dvakrát týdně ve volném čase zajít na lekci jógy nebo na relaxační procházku.

Přečtěte si také