Denní horoskop LVA na 17. 3. 2023

Lev 17. 3. 2023

Intuice by se mohla ukázat jako velmi cenná, pokud jde o řešení svízelné situace, Lvi. Znáte všechna pravidla, znáte všechny správné postupy pro cokoli, co děláte, ale dnes byste mohli být vedeni k tomu, abyste se rozhodovali spíše na základě vnitřních pocitů než na základě pravidel nebo logiky. Berte to jako nový cenný nástroj, který vám pomůže pochopit, jak jednat s lidmi, a využijte ho naplno.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Díky dnešní nebeské atmosféře se vám může zdát, že váš partner (současný nebo budoucí) se dnes chová mimo svůj charakter, nebo možná uvidíte jeho osobnost z té stránky, které jste si dříve nevšimli. Spíše než problém by to však mohlo být docela vzrušující, protože by se mohlo jednat o objev, který povede ke zcela nové škále zájmů nebo aktivit, které můžete společně provozovat.

Práce

Někdo praskne bublinu, ve které jste žili. Zdá se, že jste cestovali ve svém světě fantazie a užívali si jízdu, ale nyní někdo odhaluje skutečnou realitu. Je čas přehodnotit svůj postoj.

Peníze

Možná se nyní cítíte trochu nevyrovnaní. Zvýrazněny jsou domov a vnitřní emoce, takže můžete zjistit, že vám chybí sebedůvěra nebo stabilní základna, ze které byste mohli vycházet. Protože se tam věci mění, vaše sny explodují nejrůznějšími podivnými obrazy a znameními. Cvičte se v trpělivosti se svým podvědomím. Snaží se vám sdělit něco, co časem přinese hojnost.

Zdraví

Dnes je v pohybu spousta příznivé energie, která vám může dodat sílu a schopnost naladit se na božské ve svém každodenním životě. Abyste podpořili pozitivní tok této energie, věnujte zvláštní péči uvolnění mysli a výživě těla čerstvým jídlem a cvičením. Případného stresu, který cítíte v očích, se nejlépe zbavíte pomocí jógy, která otevře čakry a uvolní energii, jež se v těle nahromadila.

Přečtěte si také