Denní horoskop LVA na 18. 2. 2022

Lev 18. 2. 2022

Někdo před vámi skrývá tajemství. Všichni máme soukromé problémy, o které se nechceme dělit, a týká se to i vás. Vaše intuice vám pravděpodobně napoví, kdo je touto osobou. Pokuste se ho přimět, aby se vám otevřel, aniž byste na něj vyvíjeli nátlak. Nedokončené úkoly by vás mohly přivádět k šílenství. Možná se je budete snažit rychle proběhnout, což vám způsobí příliš velký stres. Udělejte ty nejzásadnější a ostatní nechte být.

Charakteristika znamení Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnešní planetární konjunkce znamená, že máte šanci vyjádřit svou vášeň. Prostředky, které si k tomu zvolíte, jsou zcela na vás, protože máte k dispozici celou řadu médií, od milostného dopisu až po krásně napsanou poezii. Váš milostný zájem však může dát přednost osobnímu přístupu, což znamená, že k předání zprávy použijete svůj vlastní líbezný hlas.

Práce

Víte, co je třeba udělat, ale chybí vám k tomu motivace. Zdá se, že pokaždé, když se dáte do pohybu, někdo nebo něco vám stojí v cestě. Snažte se nenechat se rozptýlit. Pokud se budete soustředit, můžete věci uskutečnit.

Peníze

Vaše normálně cílevědomé já bude muset tento týden ustoupit vaší tvůrčí stránce. V současné firmě budete požádáni, abyste se posunuli na pozici s větší autoritou, a možná budete potřebovat čas, abyste se rozhodli, zda je to to, co opravdu chcete. Ačkoli je s tím spojen vyšší plat, může vás to zavést směrem, který zbrzdí váš růst. Dávejte si pozor na své rozhodnutí.

Zdraví

Dnešní energie je vám dobře známá a díky dnešní konjunkci planet se vám jí dostane ve velkém – obrovském – množství. Je důležité pít hodně vody a pravidelně cvičit, abyste tuto ohnivou energii zklidnili i zpracovali. Přínos bude pro ostatní zřejmý a můžete očekávat, že uslyšíte spoustu komplimentů na svou zářivou pleť, optimistickou náladu a celkovou bujnost.

Přečtěte si také