Denní horoskop LVA na 19. 2. 2022

Lev 19. 2. 2022

Emotivní rozhovory s partnerem by vás mohly dojmout až k slzám, Lvi. Pokud se ve vašem vztahu vyskytly potíže, překonali jste je a pravděpodobně jste dospěli k novému porozumění. Jakýkoli romantický vztah nebo přátelství, které bylo započato nebo se posunulo kupředu, se nyní jeví jako trvalý příslib. Možná budete mít tendenci své pocity ovládat, ale nebojte se je projevit. V takových situacích je to v pořádku.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Výlet na nové území znamená, že můžete také vstoupit do úžasné arény zcela nového vztahu. Postavení planet vás vybízí k tomu, abyste udělali několik odvážných kroků vpřed a zeptali se dotyčné osoby, co přesně má na mysli. Máte sklon být poměrně intelektuální, takže vám může prospět i to, když budete trochu ohnivější, abyste ve svém přístupu vytvořili další vřelost.

Práce

Ostatní lidé se spíše přidají k vaší skupině, než aby se jí snažili oponovat, takže toho využijte ve svůj prospěch. Máte schopnost ostatní poměrně snadno přesvědčit. Je vhodná doba pro získání podpory pro projekt, který zvažujete.

Peníze

Vaše normálně cílevědomé já bude muset tento týden ustoupit do pozadí vaší tvůrčí stránce. V současné firmě budete požádáni, abyste se posunuli na pozici s větší autoritou, a možná budete potřebovat čas, abyste se rozhodli, zda je to to, co opravdu chcete. Ačkoli je s tím spojen vyšší plat, může vás to zavést směrem, který zbrzdí váš růst. Dávejte si pozor na svůj výsledek.

Zdraví

Vaše osobní kvalita se díky dnešnímu tranzitu pozvedne do nových výšin. Může zvýšit vaši vitalitu a zároveň snížit vaši potenciální intenzitu. Tento týden je vhodný k dokončení úkolů a ke komunikaci s ostatními o vašich očekáváních, ať už zklamaných, nebo splněných. Chovejte se ke svému tělu s úctou - odpočívejte, zdravě se stravujte, cvičte - a možná zjistíte, že odměnou vám nebude nic jiného než sexualita! Ano, dělejte, co máte, a očekávejte, že vám tento týden někdo řekne, že jste přitažliví.

Přečtěte si také