Denní horoskop LVA na 20. 2. 2022

Lev 20. 2. 2022

Dnes je pro tebe fantastický den, Leo. Věci přirozeně plynou vaším směrem. Můžete toho hodně dokázat. V cestě vám stojí jen málo překážek, možná dokonce žádné. Jste dobře disciplinovaní, pokud jde o váš čas a o to, co je potřeba udělat, abyste zvládli práci a splnili své cíle. Vaše emoce jsou obzvláště klidné a stabilní, což vám dává možnost pozorovat je a hodnotit z neutrálního hlediska.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Nedovolte, aby vám milostný zájem, který vás zdánlivě dusí, zabránil udělat to, co dnes potřebujete. Dnešní planetární konjunkce znamená, že musíte převzít iniciativu a začít jim dávat najevo, že sice oceňujete jejich podporu, ale že příliš mnoho z nich ve skutečnosti omezuje váš styl a brání vám projevit svou skutečnou nespoutanou povahu.

Práce

Budete muset přeřadit na jinou rychlost, abyste mohli pracovat s energií, a ne proti ní. Dnes začíná čtyřtýdenní fáze, ve které je důležité, abyste byli opatrnější a zdrženlivější. Čas riskantních kroků a bezohledného opouštění je prozatím pryč.

Peníze

Vaše normálně cílevědomé já možná bude muset tento týden ustoupit do pozadí vaší tvůrčí stránce. V současné firmě budete požádáni, abyste se posunuli na pozici s větší autoritou, a možná budete potřebovat čas, abyste se rozhodli, zda je to to, co opravdu chcete. Ačkoli je s tím spojen vyšší plat, může vás to zavést směrem, který zbrzdí váš růst. Dávejte si pozor na svůj výsledek.

Zdraví

Příznivý tranzit vám dnes usnadňuje práci. Ve vzduchu je cítit příjemný pocit štěstí. Abyste si pomohli správně rozehrát karty, pijte hodně vody a přeneste část této očistné energie dolů do jater. Ve vašem zdraví se skrývá víc, než se na první pohled zdá! Pokračujte tento týden v proplachování svého organismu a cvičte, jak jen můžete. Uvědomte si, že ze svého systému uvolňujete toxiny. Je to mocný čin - buďte na něj hrdí!

Přečtěte si také