Denní horoskop LVA na 21. 2. 2022

Lev 21. 2. 2022

Milostný dopis nebo třeba báseň či jiné umělecké dílo věnované vám může zlepšit váš den, Lvi. Hřejivý pocit, že si vás někdo váží a zbožňuje vás, by vám mohl zůstat po celý den. Držte se tohoto růžového lesku, když se věci začnou hroutit, zejména v zaměstnání. Pocity vyjádřené v tomto sdělení budou pravděpodobně trvat dlouho, takže buďte připraveni.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Přestože s vaším partnerem (současným nebo budoucím) obecně nemáte problém spolu vycházet, může se vám zdát, že současné planetární uspořádání poněkud tlumí vaše romantické nadšení. Může to být dobrá příležitost k tomu, abyste si našli čas o samotě a zamysleli se nad tím, co oba od svého života a od svého vzájemného vztahu chcete, a to samo o sobě vám může umožnit posílit vaše závazky.

Práce

Podpora, na kterou jste čekali, se vám dostane. Můžete si být jisti, že ostatní jsou tu skutečně pro vás, když to potřebujete - zejména pokud jde o situace související s prací. Nejste na to sami. Důvěřujte druhým a mějte v ně důvěru.

Peníze

Vaše normálně cílevědomé já bude muset tento týden ustoupit do pozadí vaší tvůrčí stránce. V současné firmě budete požádáni, abyste se posunuli na pozici s větší autoritou, a možná budete potřebovat čas, abyste se rozhodli, zda je to to, co opravdu chcete. Ačkoli je s tím spojen vyšší plat, může vás to zavést směrem, který zbrzdí váš růst. Dávejte si pozor na svůj výsledek.

Zdraví

Dnešní aspekt vám připomíná věci, které jste cítili už dávno. Možná jste v loňském roce zažili chvíle, kdy jste se potřebovali někomu vyjádřit, ale z nějakého důvodu jste neměli pocit, že to dokážete. Nebo jste možná chtěli udělat něco hezkého pro sebe a stále jste to odkládali. Využijte dnešek k tomu, abyste se soustředili na své emoce, všimněte si, kde jsou ve vašich pocitech překážky a kde jste zanechali drsné místo. Potěšte se výživným jídlem.

Přečtěte si také