Denní horoskop LVA na 22. 2. 2022

Lev 22. 2. 2022

Pracuješ ve dvou zaměstnáních, Leo? Jedno z nich by od vás dnes mohlo vyžadovat hodně, pravděpodobně na úkor toho druhého. Máte tendenci být velmi svědomití a zodpovědní, takže vás to může trápit, ale nenechte se tím rozhodit. Může přijít den, kdy se situace obrátí. Všichni kolem vás vědí, že jste pro podnik přínosem, i když jsou chvíle jako tato, kdy si musíte říct o přestávku.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Váš současný vztah by mohl potřebovat trochu oživit, což by se dnes díky současné nebeské konfiguraci určitě mohlo stát. Vašemu milostnému životu může prospět prohlídka některých vašich trvalejších fantazií, ať už se odehrávají na jakékoli úrovni. Promluvte si spolu o svých nejdivočejších snech a nejtajnějších nadějích a pak se podívejte, zda existuje nějaký způsob, jak některé z nich uskutečnit.

Práce

Věnujte svou energii věcem, které pro vás plynou snadno. Nepokoušejte se pokročit v oblastech, kde pociťujete odpor. Vesmír pro vás připravil jasnou a snadnou cestu. Přijměte tuto cestu místo toho, abyste dělali věci složitě.

Peníze

Jste trochu měkčí než obvykle a možná zjistíte, že si chcete vyzkoušet různé klobouky. To může být doslovné nebo metaforické, ale přemýšlejte o tom, jak v této době promítáte to, kým jste. Díky novému životu ve vašem domě učení, cestování, metafyziky a psychologie jsou vaše poznatky důležité pro to, jak vykonáváte svou práci. Důležité jsou také dovednosti, které přinášíte. Pokud chcete víc, učte se víc.

Zdraví

Aspekt dne nyní představuje náročné podmínky v rámci přátelství. Dobrou perspektivu získáte díky cvičení a možná se budete muset soustředit na své tělo, místo abyste reagovali na nedorozumění apod. Udržovat se v kondici a kondici vyžaduje čas a soustředění, což může prospět vašim vztahům, protože vám to dává čas přemýšlet o konfliktech a zároveň pečovat o sebe. Kdyby o sebe každý lépe pečoval, pozornost by se přesunula na oslavu toho, co ve vztahu funguje, místo naříkání nad tím, co nefunguje.

Přečtěte si také