Denní horoskop LVA na 23. 2. 2022

Lev 23. 2. 2022

Vycházet s ostatními může být dnes náročné, Lve. Vlivem planetárních aspektů se můžete raději stáhnout do ústraní a izolovat se. Můžete se cítit netrpěliví a podráždění. Pokud tomu tak je a osamělost je jednou z možností, jděte do toho. Pokud ne, budete muset omezit tendence k hádavosti nebo konfrontaci. Buďte trpěliví a vyhýbejte se konfliktům.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Současná nebeská atmosféra vás může povzbudit k něčemu trochu netradičnímu. Pokud chcete využít současného vesmírného klimatu, pak byste si dokonce mohli naplánovat, že budete jiní. Zkuste nosit jiné oblečení, chodit na jiná místa a zapojit se do aktivit, které jste nikdy předtím nezkoušeli. Výsledkem bude fascinující den a možná i velmi zajímavé setkání.

Práce

Probíhající spor s někým, s kým pracujete, se bude stupňovat. Ostatní se přidávají na stranu protistrany a vy začínáte přemýšlet, kdo jsou vlastně vaši přátelé. Zvažte jejich motivy a buďte otevření. Možná byste měli také změnit stranu.

Peníze

Jste trochu měkčí než obvykle a možná zjistíte, že si chcete vyzkoušet různé klobouky. To může být doslovné nebo metaforické, ale přemýšlejte o tom, jak v této době promítáte to, kým jste. Díky novému životu ve vašem domě učení, cestování, metafyziky a psychologie jsou vaše poznatky důležité pro to, jak vykonáváte svou práci. Důležité jsou také dovednosti, které přinášíte. Pokud chcete víc, učte se víc.

Zdraví

Dnešní planetární konjunkce zvyšuje vaši energii, proto buďte připraveni! Je tu spousta kinetické energie, kterou musíte zpracovat, a doporučuje se, abyste měli dostatek pohybu. Pokud se v práci cítíte příliš nervózní na to, abyste mohli v klidu sedět, projděte se o polední pauze nebo si udělejte rychlý výlet do posilovny. Na tom, zda budete schopni tento tranzit zdravě zpracovat, závisí jídlo, které jíte. Tato energie se nesmí zvnitřnit, proto je vhodnější lehká strava.

Přečtěte si také