Denní horoskop LVA na 24. 2. 2022

Lev 24. 2. 2022

Pokud si myslíte, že musíte dokazovat, že máte co nabídnout, Lvi, dobře to zvažte. Jste přirozeně přátelští a dokážete vycházet téměř s každým. To už může být vaše silná stránka. Máte něco skvělého, co můžete přinést davu. Zvažte, zda byste neměli být sami sebou a nesnažit se tolik o to, abyste se cítili součástí věcí. Podívejte se na své kvality a sami sobě dokážete, jakou máte cenu.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Nečekané setkání v práci může změnit váš den v něco příjemnějšího, než by mohl být za normálních okolností. Dnešní planetární atmosféra naznačuje, že do vašeho života vpluje někdo, kdo rozmetá vaše obvyklé představy o tom, jak by měl vztah začínat nebo pokračovat, a také vám poskytne příležitost poznat ho mnohem lépe. Čekají vás skvělé časy!

Práce

Snažte se více naladit na kolektiv, místo abyste vše soustředili kolem sebe. V den, jako je dnešní, se vám sebestředný přístup zcela jistě vymstí. Respekt druhých si získáte, pokud budete skutečně respektovat druhé.

Peníze

Jste trochu měkčí než obvykle a možná zjistíte, že si chcete vyzkoušet různé klobouky. To může být doslovné nebo metaforické, ale přemýšlejte o tom, jak v této době promítáte to, kým jste. Díky novému životu ve vašem domě učení, cestování, metafyziky a psychologie jsou vaše poznatky důležité pro to, jak vykonáváte svou práci. Důležité jsou také dovednosti, které přinášíte. Pokud chcete víc, učte se víc.

Zdraví

I když pravděpodobně vidíte dál než kdokoli jiný, ostatní si často myslí, že jen rádi zíráte do zdi (protože si neuvědomují, že vidíte skrz ni)! Nesmiřte se s tím! Věnujte si trochu uznání a začněte svým snům dávat nějakou malou formu ještě dnes. Pokud jste o tom přemýšleli, lze to dokázat. I kdybyste jen chtěli zahnat nejistotu génia, vytáhněte nástroje a začněte své sny uskutečňovat.

Přečtěte si také