Denní horoskop LVA na 26. 2. 2022

Lev 26. 2. 2022

Možná zjistíte, že dnešní den vám přináší velkou fyzickou sílu a energii, Lvi. Možná se budete chtít pustit do nějaké náročné fyzické práce. Dnešní den je pro to rozhodně vhodný, tak proč se do toho nepustit? Pracujte na zahradě nebo vyčistěte skříně, skříňky, zásuvky a kartotéky. Zvažte darování věcí, které už nepoužíváte, nebo naplánujte garážový výprodej, abyste vydělali nějaké peníze.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnešní postavení planet přináší do jednoho velmi důležitého vztahu mnoho vřelosti a péče. Chápete důvod, proč jste se vy dva dali dohromady, a toto vědomí posiluje vaše pouto a oddanost. Je skvělá doba na to, abyste svou lásku oslavili tím, že si zajdete na skvělé jídlo nebo si společně užijete luxusní perličkovou koupel. Rozmazlujte se pro změnu sami.

Práce

Vy řeknete jednu věc, ale člověk, se kterým mluvíte, uslyší něco úplně jiného. Abyste se vyjádřili, budete muset vše do písmene vysvětlit. Bohužel to bude trend na následující tři a půl týdne.

Peníze

Přemýšlejte o tom, jak v této době promítáte to, kým jste. Pokud chcete víc, učte se víc.

Zdraví

Možná jste dnes přetažení a potřebujete se soustředit sami na sebe. Neznamená to konec světa, pokud odložíte vykonání laskavosti pro někoho jiného, a neznamená to, že nejste dobrý přítel, pokud neřeknete ano na každé pozvání. Věnujte čas něčemu, co vyživuje vaše tělo. Zvláště prospěšné by pro vás v tomto období bylo posilovací cvičení, například bikram jóga.

Přečtěte si také