Denní horoskop LVA na 27. 2. 2022

Lev 27. 2. 2022

Nakrmte svou mysl novými poznatky, Lve. Navštivte knihkupectví nebo si přečtěte nějaké zajímavé informace na internetu. Pokud máte více času, navštivte knihovnu nebo se informujte o nějakých kurzech, které by pro vás mohly být ideální. Všude, kam se podíváte, se dají získat vědomosti, pokud jste ovšem otevřeni jejich přijímání. Lidé jsou často tím nejlepším zdrojem. Pokud to potřebujete, požádejte někoho, aby vám něco vysvětlil.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnešní aspekt znamená, že máte šanci se uvolnit a přitom potkat někoho výjimečného. Dobře se dnes podívejte na svůj život a rozhodněte se, které oblasti byste nejraději změnili. Až tímto procesem projdete, budou vás přitahovat nové milostné zájmy.

Práce

Teď není čas na to, abyste manipulovali s ostatními lidmi nebo jejich rozhodnutími. To povede k obrovskému zmatku na pracovišti a vyvoláte tím vůči sobě velkou nelibost. Takovým věcem je lepší se zcela vyhnout.

Peníze

Přemýšlejte o tom, jak v této době promítáte to, kým jste. Pokud chcete víc, učte se víc.

Zdraví

Právě teď byste se mohli cítit obzvlášť silní, a proto nezapomeňte dodržovat svou fyzickou rutinu, abyste z tohoto tranzitu měli plný užitek. Dnešní planetární vliv by mohl být příčinou vašeho pocitu zvýšené mentální kapacity a výrazně posílené schopnosti komunikovat s ostatními. Lidé se díky vám mohou cítit lépe už jen tím, že je dnes pochválíte. Užijte si tento tranzit a oslavte ho opravdu zábavným cvičením!

Přečtěte si také