Denní horoskop LVA na 28. 2. 2022

Lev 28. 2. 2022

Dnešní energie vám pomůže udělat si pořádek ve věcech, Lvi. Zabývejte se zásuvkami, skříněmi, úložnými prostory a skříňkami. Organizace je pro dnešek vhodnou činností. Vytváření pořádku přináší pocit klidu a osobní kontroly. K tomuto pocitu přispěje i mentální organizace, jako je stanovení cílů, rozpočet nebo plánování. Projděte a vyčistěte co nejvíce koutů.

Charakteristika znamení Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Aspekt tohoto dne znamená, že dnes máte šanci vytvořit úžasně romantickou atmosféru, abyste zapůsobili na svou nejdražší lásku. Vzhledem k tomu, že se již velmi dobře znáte, nemusíte se nijak přetvařovat ani přetvařovat. Můžete být přesně takoví, jací jste, se všemi bradavicemi, s vědomím, že jste naprosto milováni.

Práce

Vaše energie se velmi dobře snoubí s energií ostatních lidí a vytváří tak předpoklady pro pozitivní vztahy všude kolem. Uděláte obrovský pokrok v jakémkoli úkolu, do kterého se pustíte. Vaše sebedůvěra je vysoká a váš fyzický pohon je silný.

Peníze

Jste trochu měkčí než obvykle a možná zjistíte, že si chcete vyzkoušet různé klobouky. To může být doslovné nebo metaforické, ale přemýšlejte o tom, jak v této době promítáte to, kým jste. Díky novému životu ve vašem domě učení, cestování, metafyziky a psychologie jsou vaše poznatky důležité pro to, jak vykonáváte svou práci. Důležité jsou také dovednosti, které přinášíte. Pokud chcete víc, učte se víc.

Zdraví

Tento den je skvělý k prosazení vašich snů a vizí. Pokud byste se chtěli za dva měsíce vidět o něco zdravější, je dnešní den skvělý k tomu, abyste si zaplavali pár koleček navíc nebo dvakrát vyběhli kopec. Pokud se vidíte jako větší společenské zvíře, než jste byli v posledních šesti měsících, je dnešní den skvělý k tomu, abyste vyzkoušeli seznamovací aplikaci (já vím - zblázněte se!) nebo se překvapili nějakým jiným způsobem. Je to den zábavy, den, kdy můžete začít něco podnikat, a především den, kdy se můžete projevit takoví, jací chcete být!

Přečtěte si také