Denní horoskop LVA na 4. 4. 2023

Lev 4. 4. 2023

Možná se dnes snažíte řešit věci přehledně a spořádaně, Lvi. Snažte se nebýt příliš frustrovaní, pokud věci nepůjdou přesně tak, jak byste si přáli. Napětí se může objevit, když přijdou na přetřes srdeční záležitosti. Lidé mohou být poněkud emotivní, což váš úhledný a spořádaný plán pošle rovnou oknem ven.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Dnešní planetární konjunkce vás může povzbudit k tomu, abyste se chopili neobvyklé příležitosti, místo abyste se jí vzdali ve prospěch něčeho, co je vám známější. Tím, že podniknete tento nebývalý krok, se však možná otevřete možnosti setkat se s člověkem, s nímž byste za normálních okolností nikdy nepřišli do styku. Možná zde působí osud a stará se o to, abyste našli toho pravého.

Práce

Přízeň a respekt ostatních na pracovišti si získáte tím, že jim budete naslouchat a jednoduše pochopíte jejich potřeby a obavy, místo abyste je komandovali. Vaše ucho je důležitější než ústa, proto si dávejte pozor na to, jak je používáte.

Peníze

Nejenže vymýšlíte další skvělý vynález, ale také vymýšlíte, jak ho zkonstruovat a financovat jeho výrobu. Zvažujete také, jak některé ze svých nejlepších finančních nápadů dostat do tisku napsáním článku nebo knihy. Máte něco důležitého, o co se můžete podělit, tak se neprodávejte levně. To, co předložíte nyní, přinese později vaší rodině příznivou odměnu.

Zdraví

Jedním z nejlepších způsobů, jak zlepšit své zdraví, je věnovat si více času. Ne, nemluvíme o vrácení času. Dopřejte si čas mezi jednotlivými aktivitami, abyste se mohli znovu zorientovat a pochopit, co chcete a potřebujete dělat dál. Když spěcháme z místa na místo, ztrácíme smysl pro cíl a litujeme promarněného času. Dokonce i výběr toho, co budete jíst, ovlivníte tím, že si dáte dostatek času, abyste si všimli, co skutečně chcete.

Přečtěte si také