Denní horoskop LVA na 5. 2. 2023

Lev 5. 2. 2023

Zvažte, zda byste neměli své filozofické inspirace přenést do tvůrčího psaní, Lve. Tento druh činnosti vás jistě bude bavit. I když jste se tím dosud nezabývali, není lepšího dne než dnešek, abyste to zkusili. Proč si nezaložit deník, pokud jste tak ještě neučinili? Dáte tak svým nápadům prostor k inkubaci a může se stát výchozím bodem pro další úvahy. Nebo můžete místo toho zkusit psát poezii a beletrii.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Možná budete muset postupovat velmi opatrně, pokud jde o určité téma rozhovoru. Váš partner (současný nebo budoucí) může být ochoten přistoupit na půl cesty ke smírné diskusi, ale poté by se věci mohly stát rozhodně obtížnými. Možná by bylo nejlepší, pokud je to vůbec možné, nechat to na jindy, protože ani jeden z vás teď nekomunikuje nejlépe.

Práce

Podívejte se hlouběji do rozhovoru, který dnes s někým vedete. V jejich slovech je skrytý význam, na který se musíte naladit. Neberte věci jen povrchně. Pokud tak učiníte, unikne vám velmi důležitý kousek skládačky.

Peníze

Máte snovou, nápaditou povahu, která je v tomto období pro ostatní velmi přitažlivá. Dávejte si však pozor, abyste nepůsobili jako vzdušní povaleči nebo příliš intelektuální lidé. Vaše poselství může některým lidem přerůst přes hlavu a vy je potřebujete mít na své straně, a to jak v osobní, tak ve finanční oblasti. Podpůrný aspekt zároveň ukazuje, že jste od přírody učitel. Zvažte, jak byste se mohli podělit o své znalosti s ostatními a získat tak nějaké peníze navíc, stejně jako status odborníka, který učení poskytuje.

Zdraví

Když je čas komunikovat s těmi, které milujete, někdy se dostaví pocit, který je nezaměnitelný. Je něco, co chcete říct, a cítíte, že to tvrdošíjně vězí ve vašem srdci. Někdy se svým skutečným impulzům bráníme ze strachu. Tento strach je naprosto přirozený, ale může nám stát v cestě. Jedním ze způsobů, jak strach obejít, je udržovat se v dobré (dokonce skvělé) fyzické kondici. Zůstaňte fyzicky fit a bude se vám mnohem lépe dařit v blízkých vztazích.

Přečtěte si také