Denní horoskop LVA na 8. 7. 2022

Lev 8. 7. 2022

Je čas uvést své plány do pohybu, Lve. Velmi expanzivní energie vás vybízí k tomu, abyste navázali cenné kontakty s ostatními. Pamatujte, že mnoho rukou dělá lehkou práci. Neváhejte požádat o pomoc, pokud ji potřebujete. Existuje mnoho natažených rukou, které čekají, aby vám pomohly, ať už potřebujete cokoli.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Současné planetární uspořádání vám dává příležitost seznámit se s určitou osobou, kterou již delší dobu obdivujete zpovzdálí. Jediné, co jste potřebovali, je příležitost navázat rozhovor a říct něco nezapomenutelného, aby si vás zapamatovala. I když to může začít jako intelektuální vztah, později by se mohl změnit v něco slibnějšího.

Práce

Vaše schopnost přizpůsobit se situacím a lidem bude dnes nesmírně cenná. Většina lidí bude v patové situaci, ale vy se dokážete volně pohybovat mezi mnoha lidmi a mnoha různými nápady. Oceňte a využijte tento úžasný dar.

Peníze

Tento týden je ovlivněno vaše kariérní odvětví. Vesmír vás tlačí k tomu, abyste učinili některá rozhodnutí, která už nějakou dobu odkládáte. Pokud jste chtěli změnit povolání nebo si udělat nějaký další průzkum, je na čase se do toho pustit. Tento aspekt vás dokáže nakopnout, abyste udělali správnou věc.

Zdraví

Lidé, kteří zdánlivě vědí, co chtějí a jak toho dosáhnout, vás snadno zaskočí. Nezapomeňte, že vaše přemýšlivá povaha má tendenci přisuzovat druhým velké zásluhy a zároveň se o ně připravovat. Přerušte tento vzorec, kdy se ocitáte ve vyjetých kolejích, srovnáváte se s ostatními, nebo ještě hůře, manipulujete s ostatními, abyste vyvážili nejistotu, kterou cítíte. Otevřeně komunikujte s těmi, kteří dělají věci, které byste chtěli umět: budete překvapeni, jak vám pomohou!

Přečtěte si také