Denní horoskop LVA na 9. 3. 2023

Lev 9. 3. 2023

Lvi, odreagujte se dnes od svých stresujících povinností a odpovědnosti. Je to čas pro harmonické propojení emocí a ega. Nedovolte, aby vám problémy druhých lidí kazily dobrou náladu. Je potřeba, abyste vědomě nechali svou mysl a tělo v klidu. Umění a hudba vám přinesou velké potěšení. Dopřejte si věci, které vás činí skutečně šťastnými.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Současné postavení planet může poskytnout prostor pro odhalení týkající se vás a vašeho partnera (současného nebo budoucího). Využijte dnes této příležitosti a promluvte si o všech skrytých věcech, pokud máte oba pocit, že to zvládnete, a podělte se o svá tajemství. Možná zjistíte, že pokud tak učiníte v duchu skutečné upřímnosti a lásky, vaše partnerská (současná nebo budoucí) loď rozkvete nečekaným způsobem.

Práce

Musíte si dávat pozor na slova, jinak se můžete chytit do vlastní sítě. Budete v pokušení nějakým způsobem manipulovat určitou situací. Odolejte tomuto pokušení. V opačném případě ze sebe i ze všech kolem uděláte hlupáka.

Peníze

Aspekty ovlivňují váš sektor výuky, učení, cestování a práva a ukazují, že je vhodná doba pro doplnění svých dovedností. Můžete také zjistit, že soudní spory mohou být přínosem pro vaše finanční výsledky, pokud jste se s někým nepohodli. Zatím se chovejte k ostatním tak, jak byste chtěli, aby se chovali k vám.

Zdraví

Vaše hra je založena na velkém porozumění pro ostatní. S dnešním aspektem ve hře budete schopni ještě lépe vidět, co cítí druzí. Jednou z vašich slabin však je, že nevíte jasně, co cítíte vy. Může to znít zvláštně, ale zkuste si s někým promluvit o svých vlastních emocích a zjistíte, že bota tak docela nesedí na druhou nohu. Jedním ze způsobů, jak začít pronikat do svých skrytých pocitů, je vést si snový deník.

Přečtěte si také