Denní horoskop LVA na 9. 7. 2022

Lev 9. 7. 2022

Láska je ve vzduchu, Leo! Dnes se můžete setkat s úžasně vášnivými situacemi. Jste připraveni prožít tyto úžasně bohaté a emocionální zážitky naplno. Své pochybnosti a nejistotu prozatím odložte. Propadněte rozkoši a neznámému. Užijte si skvělé chvíle!

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Současná nebeská energie by mohla naznačovat, že pokud jde o současný partnerský vztah, může zde být zdroj napětí. Zdá se, že se to týká plánů do budoucna a také přesvědčení, které máte jeden o druhém a o vašem vztahu. Mohlo by se stát, že jste v jedné nebo dvou oblastech nerealističtí a příliš ambiciózní. Dejte to do pořádku a vše ostatní zapadne na své místo.

Práce

Je to jeden z těch dnů, kdy lidé mohou hodně mluvit, ale nakonec neřeknou nic. Je tu spousta řečí, ale málo obsahu. Snažte se odfiltrovat chmýří, abyste z rozhovoru vytěžili alespoň jednu užitečnou myšlenku.

Peníze

Tento týden je ovlivněno vaše kariérní odvětví. Vesmír vás tlačí k tomu, abyste učinili některá rozhodnutí, která už nějakou dobu odkládáte. Pokud jste chtěli změnit povolání nebo si udělat nějaký další průzkum, je na čase se do toho pustit. Tento aspekt vás dokáže nakopnout, abyste udělali správnou věc.

Zdraví

V posledních několika měsících jste zažili mnoho emočních dopadů a bylo by dobré, kdybyste je zpracovali v sérii jógových cvičení a připravili se tak na všechny nadcházející nové zážitky. Nejdůležitější je nyní váš dech - pomalá a hluboká dechová cvičení mohou váš pohled na svět výrazně změnit. Pokud budete brát svůj dech vážně, může to znamenat rozdíl mezi tím, zda v následujících měsících zažijete "sbližování", a ne "rozpad".

Přečtěte si také