Denní horoskop PANNY na 1. 3. 2022

Panna 1. 3. 2022

Možná se cítíte omezeni vzory, které vám společnost v současnosti nabízí. Když se snažíte dosáhnout své vlastní definice skutečně inovativního člověka, ostatní někdy kritizují váš poněkud svobodomyslný přístup. To, že vaše představy nejsou v souladu s jejich, je v žádném případě neznehodnocuje. Pokud jsou vaše myšlenky příliš radikální, jsou jejich myšlenky příliš konvenční. Je zde prostor pro oba názory.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

V každém případě si můžete užít nádherný romantický večer, ale vzhledem k současnému aspektu se nepouštějte do ničeho příliš vážného. Možná nebudete schopni pro stromy vidět les, což byste vzhledem k vážnějšímu zapletení rozhodně potřebovali. Zajděte si tedy na večeři nebo se kochejte polibkem při měsíčku, ale nedělejte žádná zásadní rozhodnutí.

Práce

Neustupujte ze své pozice. Jste v příznivé situaci, ve které můžete dosáhnout velkého úspěchu. Tlak může přijít od někoho s poněkud arogantním postojem. Nenechte se tím vyvést z míry. Za všech okolností se držte svého.

Peníze

Vesmír vás žádá, abyste se prosadili v oblasti dluhů tím, že se dohodnete na splátkách, pošlete šeky a rozřežete staré kreditní karty. Mezitím se ve vašich snech a psychických záblescích objevují důležitá poselství. Až budete projevovat své ohromné ambice, nezapomeňte zůstat karmicky čistí. Chovejte se k ostatním tak, jak byste chtěli, aby se chovali k vám ve stejném postavení.

Zdraví

Tohle by mohl být nezapomenutelný večer! Přinejmenším je to dobrý večer, kdy se můžete opravdu dobře bavit - ať už to pro vás znamená cokoli. Dnes se cítíte ve svém živlu a rozhodujete o tom vy! Pohodlně se usaďte a představte si svůj dokonalý den, odpoledne, večer - a pak se do toho pusťte a uskutečněte ho. Nezapomeňte někde počítat s uvolněním své fyzické energie. Je důležité dodržovat základní rutinu, ale zbytek večera je na vás.

Přečtěte si také