Denní horoskop PANNY na 10. 2. 2022

Panna 10. 2. 2022

Panny, dáváte přednost spíše intelektuálním a filozofickým než praktickým činnostem, ale dnes se můžete cítit obzvláště praktičtí a spíše budete chtít vyřešit co nejvíce rutinních úkolů. To by se mohlo týkat domácích prací, které jste několik dní zanedbávali. Ostatní členové vaší domácnosti by se mohli zapojit. Pusťte se do toho. Budete rádi, že jste to udělali.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Možná si dnes budete muset ujasnit své vlastní hranice. Pokud jste v poslední době dělali příliš mnoho kompromisů a dovolili jste svému partnerovi (současnému nebo budoucímu), aby vás vedl v oblastech, kde jste možná měli jiné plány, je načase, abyste si uvědomili, jak se při tom cítíte. Bude lepší být upřímný.

Práce

Spolupráce s partnerem je pro vás obtížná, protože vy se snažíte rozpočet utáhnout, zatímco on ho chce rozšířit. Snažte se najít schůdný kompromis k tomuto obtížnému problému.

Peníze

Kariérní aktivity přinášejí tento týden vzrušení a drama, ale také trochu nepředvídatelnosti. Nápady se jen hrnou, ale než se pustíte do dalšího, musíte jeden z nich zpeněžit, abyste se neocitli se sníženým peněžním tokem. Aspekty ovlivňují také váš vztahový dům. Hodně se tam toho mění, což od vás v tomto období vyžaduje diplomatickou pozornost. Vaše rozhodnutí diktuje láska.

Zdraví

Díky postavení nebeských těles budete tento týden velmi vyhledávanou osobou. Lidé intuitivně vycítí vaši moudrost a budou vás vědomě či nevědomě žádat, abyste jim pomohli s jejich problémy. Musíte si toho být vědomi, abyste mohli sledovat svou vlastní energetickou hladinu. Máte tendenci se vyčerpat, aniž byste si to uvědomovali. Stanovte si tento týden čas na spaní a nezklamte ho. Omezte svou dostupnost pro ostatní po večeři, abyste měli čas se před spaním soustředit.

Přečtěte si také