Denní horoskop PANNY na 12. 1. 2023

Panna 12. 1. 2023

Podivné sdělení může přijít od osoby, která nezanechala jméno a jejíž hlas nepoznáváte, Panny. Může však znít důležitě, a proto by vás mohlo obtěžovat celé odpoledne. Jak můžete odpovědět na hovor, když nevíte, o koho se jedná? Nenechte se vyvést z míry. Nestojí to za to, abyste se kvůli tomu trápili. Pokud je to důležité, dotyčná osoba zavolá zpět. Pamatujte na to, až budete procházet celým dnem.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Vztahy nabývají nového směru díky energii vyzařující z dnešního aspektu. Mnohem praktičtější a přízemnější prvek znamená, že lidé už nebudou spokojeni s tím, že budou poslouchat vaše četné sliby. Každý, s kým se nyní zapletete, bude očekávat, že dodržíte své slovo.

Práce

V souvislosti s vaším zaměstnáním dnes vypukne obtížný boj o moc – a s největší pravděpodobností to nebude nic pěkného. Ostatní lidé jsou ozbrojeni a připraveni bojovat. Vy byste měli být také. Jen se ujistěte, že se nenecháte příliš unést. Pamatujte, že je to jen práce.

Peníze

Tento týden se možná budete cítit trochu sevření. To ovlivní záležitosti týkající se kariéry a přinese to novinky o vašich nedávných pracovních výsledcích a nové představy o tom, kam se chcete posunout. Tyto změny však mohou být nepříjemné. Rozhodnutí, která nyní učiníte, by se měla točit kolem toho, abyste převzali odpovědnost za to, co dlužíte, a co nejrychleji to splatili.

Zdraví

Někdy je těžké poznat, co cítíme. Otázka „Jak se máš? je pro každého výzvou. Málokdo se však skutečně zastaví a zeptá se sám sebe v soukromí na skutečnou odpověď. Začněte se sami sobě denně hlásit. Pokud přesně nevíte, jak se cítíte, je to v pořádku, ale prostě začněte brát tuto otázku vážně. Je to velmi důležité pro vaše zdraví. Stejně jako cokoli jiného, praxe vám to usnadní a vy budete schopni lépe sloužit svému zdraví.

Přečtěte si také