Denní horoskop PANNY na 12. 7. 2022

Panna 12. 7. 2022

Silný intuitivní vztah s někým, kdo žije daleko, by mohl vyvolat touhu kontaktovat tuto osobu. To je dobrý nápad, Panno, protože tato osoba může procházet pozitivní životní změnou a touží se o novinky podělit. Tato komunikace by vás mohla sblížit, tak do toho jděte. Ať už se s vaším přítelem děje cokoli, mohlo by se to nějakým způsobem přenést i do vašeho života.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Pokud se vám někdo snaží zalichotit a přimět vás k tomu, abyste přijali určité návrhy ohledně navázání vztahu, nenechte se touto cestou vést, pokud si nejste jisti, že je to něco, co chcete i vy.

Práce

Možná se vám dnes stane, že vás nadřízený odsoudí za to, že jste v práci podřimovali. Nedovolte, aby někdo viděl vaši lenost, protože za ni dostanete vynadáno. Ostatní lidé tvrdě pracují, takže byste měli pracovat i vy. Budete se cítit lépe, když to uděláte.

Peníze

Tento týden máte podpůrný aspekt – velmi silný příliv energie, který ovlivní vaši každodenní práci. Vaše pracoviště nemusí být zcela stabilní nebo vám může ze dne na den dávat smíšené signály ohledně vaší práce. Dejte si pozor na plané sliby od někoho z vaší sociální sítě.

Zdraví

Hlas vašeho těla může být někdy tichý. Proto budete muset dodržovat režim, který nebude kolísat s každým novým nápadem, který vás napadne. Když se potřebujete motivovat, myslete na své zdraví jako na práci. Úspěšný kandidát bude třikrát týdně aerobně cvičit, bude dbát na to, aby jedl třikrát denně vyvážená jídla a mezi jídly svačil pouze čerstvé ovoce nebo zeleninu, a během dne bude pít nadměrné množství vody. Tento přístup vám může pomoci udržet si koncentraci, když je vaše mysl v chmurném stavu.

Přečtěte si také