Denní horoskop PANNY na 13. 2. 2022

Panna 13. 2. 2022

Dávejte si pozor, abyste příliš neprosazovali svou vůli vůči někomu, kdo k ní není přístupný. Vnímejte pocity druhých lidí. Pokud jde o lásku a romantiku, netlačte na pilu. Hvězdy jsou vám nakloněny, pokračujte v tom, co děláte. Jen si dávejte pozor, aby druhá osoba vnímala správně vaše signály. Nepůsobte příliš agresivně, abyste ze sebe neudělali hlupáka.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Astrální energie vás vybízí k tomu, abyste se postavili čelem k vypjaté situaci týkající se vás a milované osoby. Nevadí vám přemýšlet o tom, co se chystáte říct. Potíže vám činí skutečně to vyslovit, a cítit všechny emoce, to vás opravdu zpomaluje. Ale zvládnete to.

Práce

Přestože jste se v posledních dnech cítili mimo hru, není důvod, abyste na sebe nebo na svou schopnost držet krok s konkurencí zanevřeli. Zjistíte, že se karta obrátila a že nyní jste to vy, kdo rozhoduje.

Peníze

Kariéra přináší tento týden vzrušení a drama, ale také trochu nepředvídatelnosti. Nápady se jen hrnou, ale než se pustíte do dalšího kroku, musíte jeden z nich zpeněžit, abyste se neocitli bez financí nebo s omezeným rozpočtem. Všechny tyto aspekty ovlivňují vaše vztahy. Hodně se toho mění, což vyžaduje zvýšenou pozornost. Vaše rozhodnutí ovlivňuje láska.

Zdraví

Vaše obvyklá vyrovnanost je záchranou v těchto neklidných dobách. Je důležité držet se toho, co vám dává pocit jistoty, a nepolevit! Pokud cítíte konflikt se svými blízkými nebo šéfem, dopřejte si izolaci a odstup. Uchovejte si své pocity blízko u srdce a projděte tímto obtížným obdobím se sebedůvěrou, kterou vám může dát režim a zdravá strava. Velkou pozornost věnujte svému tělu.

Přečtěte si také