Denní horoskop PANNY na 14. 2. 2022

Panna 14. 2. 2022

Dostali jste úkol, který vám nikdo pořádně nevysvětlil a vy se utápíte v bezradnosti? Nepanikařte, spolkněte svou hrdost a ještě jednou se obraťte na osobu, která vám úkol zadala. Pamatujte na to, že žádná otázka není tak hloupá jako hloupé chyby. A hlavně: Nikdy nepokračujte v práci, dokud nebudete přesně vědět, co dělat.

Charakteristika znamení Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Vztahy jsou obecně jedno velké dobrodružství a vy máte to štěstí, že budete moci nahlédnout na ten váš z více stran, a zjistit tak, jak byste si soužití s partnerem mohli okořenit. A možností je opravdu spoustu, od změny image přes výlet na exotické místo až po nové neotřelé koníčky či milostné hrátky.

Práce

Budete mít tendenci si myslet, že máte všechno pod kontrolou a vše funguje hladce. To ale není tak docela pravda. Kloužete totiž pouze po povrchu a přehlížíte jádro věci. Zkuste si od problému udělat odstup a pak se na něj zaměřit znovu. Možná nebudete věřit tomu, co všechno ještě odhalíte a jak tento přístup přispěje k efektivitě vaší práce.

Peníze

V kariéře je to u vás nahoru dolů. To vzrušení z nepředvídatelnosti si sice možná užíváte, zvlášť když nápady se hrnou jako na běžícím páse, je ale třeba myslet na zadní vrátka. Než začnete s něčím novým, dokončete rozdělanou věc, která by vám mohla přinést zisk. Jinak by se taky mohlo stát, že všechny rozdělané projekty jsou prakticky k ničemu.

Zdraví

Cítíte se možná trochu rozpolcení, protože vaše krátkodobé i dlouhodobé snahy o zdravý životná styl se míjí účinkem. Není nic jednoduššího než se zaměřit spíše na ty jednodušší cíle, snížit nároky a vnímat i sebemenší, zdánlivě neviditelné pokroky. A pozor, může se stát, že budete náchylnější na virózy, dbejte proto na zvýšenou konzumaci potravin bohatých na vitamin C, jako jsou třeba citrusové plody. Dnešní aspekt je z emocionálního hlediska jedním z nejpříznivějších tranzitů. Často se cítíte rozpolceni mezi vznešenými snahami a každodenním životem. Vznešené snahy jsou svým způsobem jednodušší, potíže vznikají s každodenním životem, kde se citlivost druhých lidí střetává s vaší vlastní. Energie dne vám pomáhá verbalizovat a komunikovat novými způsoby, které pomáhají vašim osobním vztahům. Chcete-li zvýšit pozitivní vliv tohoto tranzitu, dbejte na konzumaci citrusových plodů bohatých na vitamin C.

Přečtěte si také