Denní horoskop PANNY na 16. 2. 2022

Panna 16. 2. 2022

Dnešní den představuje v mnoha ohledech nový začátek. Ve vašem životě by se mohl znovu objevit starý přítel a vyvolat ve vás vzpomínky, které jsou příjemné i nepříjemné, Panny. Nedělejte si s tím příliš velké starosti. Pravděpodobně to představuje potřebné uvolnění. Můžete se také zapojit do činnosti skupiny, jejíž cíle vás oslovují. Do cesty by vám také mohli přijít noví přátelé. Dnes očekávejte několik překvapení ze všech stran.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Současný astrální aspekt může být právě tím impulsem, který potřebujete, abyste řekli, co je třeba, asertivnějším tónem, než jakým obvykle sdělujete své potřeby. Rozhodně není třeba, aby se váš partner (současný nebo budoucí) snažil z vás informace vymámit nepřímými metodami; mnohem lépe uděláte, když to řeknete nahlas a dostanete to ze sebe.

Práce

Řešením všech detailů se k pravdě nedostanete. Dejte na své instinkty. Vesmír vás žádá, abyste odložili racionální myšlení stranou, aby vaše intuitivní mysl měla šanci rozhodnout.

Peníze

Možná budete potřebovat více času než kdy jindy, abyste se zaměřili na své cíle. Z těchto aspektů mohou vzniknout úžasné nápady nebo jen prostoj k přemýšlení. Krok za krokem si přijdete na své.

Zdraví

Pod aspektem dne by bylo vhodné dát si pozor na chybnou komunikaci. Zvláštní pozornost byste měli věnovat při vytváření plánů nebo domlouvání virtuálních pracovních schůzek. Operujte s předpokladem, že pokud se něco může pokazit, pravděpodobně se to pokazí. Je to příležitost věnovat mimořádnou pozornost tomu, co skutečně potřebujete ostatním sdělit. V případě pochybností zavolejte a potvrďte si to. Dávejte si také pozor, kam šlapete, zvyšuje se pravděpodobnost, že zakopnete.

Přečtěte si také