Denní horoskop PANNY na 17. 2. 2022

Panna 17. 2. 2022

Panny, možná k vám přijedou na návštěvu kolegové z práce a vy se na to možná netěšíte. Mohli byste mít obavy. Jak to bude probíhat? Uděláte dobrý dojem? Nepřivádějte se k šílenství. Bude to v pořádku. Rodinní příslušníci by si měli vést dobře, pokud jde o jejich povinnosti, i když byste se o ně dnes mohli trochu bát. Uvolněte se. Vše půjde velmi dobře.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Láska

Vzhledem k současnému uspořádání planet se dnes můžete zaplést s něčím, co vás bude obsedantně přitahovat. Někdo vás opravdu zaujme a je pro vás těžké na něj stále nemyslet. Jediným problémem je, že zároveň tušíte, že pokud se do něčeho takového zapletete, nebude to pro vás nic dobrého. Přehodnoťte to...

Práce

Finanční cíle a sny, které máte, vyžadují soustředění. Takové nečekané přívaly peněz a štěstí se neobejdou bez vaší vědomé práce. Dnešní den je vhodný k tomu, abyste si doplnili chybějící informace o cílevědomých krocích, které musíte podniknout.

Peníze

Možná budete potřebovat více času než kdy jindy, abyste se zaměřili na své cíle. Z těchto aspektů mohou vzniknout úžasné nápady nebo jen prostoj k přemýšlení. Přemýšlíte o tom, jak se dostat na širší a výnosnější trh. Krok za krokem si ale přijdete na své.

Zdraví

Dnes byste si měli díky vyrovnání planet odpočinout: je čas zaměřit se na sebe a hýčkat se! Udělejte si pořádek v tom, co je pro vás dobré. Dobré jídlo, dobrá společnost a ano, i cvičení! Je důležité, abyste nechali své tělo vyjádřit syrovou energii, místo aby tato energie zůstala uzavřená a nakonec se přeměnila na energii duševní. Využijte tento aspekt k zahájení fáze fyzické očisty. V tomto těle budete žít celý život!

Přečtěte si také